کد خبر: 180712116
تاریخ انتشار: شنبه 12 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بیش از ٧٧ هزار بیمه شده اجباری تحت پوشش تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری قرار دارند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در راستای تعاملات با شرکای اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، غلامرضا محمدی، مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به سه جانبه گرایی در سازمان تامین اجتماعی گفت: ساختار سازمان تامین اجتماعی بر مبنای تصمیمات سه جانبه یعنی کارگر، کارفرما و دولت استوار است که دولت بعنوان یکی از مهمترین شرکای اجتماعی این سازمان نقش بسیار مهم و حمایت کننده ای در رسیدن به اهداف تامین اجتماعی  یعنی  عدالت و امنیت اجتماعی دارد.
محمدی تکثر و تنوع ارباب رجوع در سازمان تامین اجتماعی را نشانه اهمیت آن دانست و افزود: این سازمان بواسطه تحت پوشش قرار دادن حجم وسیعی از کارگاهها اعم ازدولتی، خصوصی، تعاونی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی و معدنی با کارگران، کارفرمایان، کارمندان، صنعتگران، پزشکان و سایر مشاغل دیگر همواره در ارتباط و تعامل است و این افتخار بسیار بزرگی است که خدمت به آحاد جامعه بر عهده سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است.
مدیرکل چهارمحال و بختیاری افزود: تعداد بیمه شدگان اجباری که شامل افراد مشمول قانوان کار و غیر مشمول کار در این استان را بیش از ٧٧ هزار نفر برآورد کرد گفت: سایر بیمه شدگان شامل حرف و مشاغل آزاد، قالی بافان، رانندگان، اختیاری و کارگران ساختمانی بیش از ٧٥ هزار نفر می شوند که جمعا ١٥٢ هزار نفر بیمه شده اصلی تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند.
مهندس نظری، معاون  هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز در این دیدار گفت: خدماتی که سازمان تامین اجتماعی به مخاطبان خود ارائه می دهد بسیار گسترده است از این رو  زحمات کارکنان این سازمان قابل تقدیر است.
مهندس نظری سازمان تامین اجتماعی را سازمانی مقدس دانست و خاطر نشان کرد: مجموعه دولت همواره حامی تامین اجتماعی بلحاظ کارکردهای اجتماعی و اقتصادی است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین