کد خبر: 180867263
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » تجهیز زایشگاه بیمارستان تامین اجتماعی ملایر به اتاق های "ال دی آر"
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان:

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از بخش زایشگاه بیمارستان غرضی ملایر به عنوان یکی از مجهزترین زایشگاه های مراکز درمانی استان همدان یاد کرد و گفت: این بیمارستان در آینده نزدیک به 5 اتاق «ال دی آر» مجهز می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری با بیان اینکه فضای این اتاق‌ها در حال تکمیل و آماده‌سازی است، تصریح کرد: تاکنون بیش از ٥٠٠ میلیون تومان برای اجرای این طرح هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه با ایجاد چنین امکاناتی، به دنبال سهولت در انجام زایمان طبیعی، ترویج زایمان فیزیولوژیک و کاهش زایمان‌های سزارین هستیم، افزود: این فرایند امکان ایجاد شرایط لازم برای حفظ حریم خصوصی مادران و حضور همراه به هنگام زایمان را فراهم خواهد کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با بیان اینکه ویژگی مهم این اتاق‌ها، فضاسازی متناسب با شرایط روحی مادران باردار است، اظهار داشت: ایجاد این اتاق‌ها علاوه بر خدمات‌دهی مطلوب‌تر به مادران، باعث ایجاد آرامش برای آنان در حین زایمان می شود.
دکتر صفری با بیان اینکه راه‌اندازی این اتاق‌ها برای نخستین بار است که در ملایر اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم طی نیمه اول امسال، این طرح را در این بیمارستان بهره‌برداری کنیم.
وی با اشاره به خدمات‌دهی مطلوب بیمارستان تامین اجتماعی غرضی ملایر به بیمه شدگان و مراجعان، اظهار کرد: این خدمات در بخش‌های مختلف ارائه می‌شود.
دکترصفری با اشاره به رشد ٣٨ درصدی زایمان‌های طبیعی در بیمارستان تامین اجتماعی غرضی ملایر در سال گذشته، گفت: یکی از اهداف این مرکز، سوق دادن زنان به سمت زایمان طبیعی است.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با اشاره به اینکه مقرر است تجهیزات زایمان در آب نیز برای زایشگاه بیمارستان غرضی ملایر خریداری و نصب شود، افزود: در صورت تکمیل این بخش، زایشگاه بیمارستان غرضی ملایر یکی از مجهزترین زایشگاه‌های مراکز درمانی استان همدان خواهد بود.
دکتر صفری با بیان اینکه اتاق استریلیزاسیون مرکزی(CSR) این بیمارستان نیز در حال تکمیل است، خاطرنشان کرد: امیدواریم هر چه سریعتر شاهد اتمام این دو بخش در بیمارستان غرضی ملایر باشیم و خدمات‌دهی بهینه تری به مردم داشته باشیم.
وی همچنین از افزایش دو برابری خدمات‌دهی رایگان درمانگاه تأمین اجتماعی اسدآباد خبر داد و گفت: این امر موجب ارتقاء رضایت مراجعه‌کنندگان شده است.
دکترصفری اظهار کرد: از ابتدای آذرماه سال گذشته تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال، بیش از ٣٢ هزار و ٥٥٥ بیمار توسط ٣ پزشک عمومی در این درمانگاه پذیرش شده‌اند که برای ویزیت این تعداد بیمار، بالغ بر ٤٨٠ میلیون تومان خدمات رایگان ارائه شده است.
مدیردرمان تامین اجتماعی همدان با بیان اینکه برای بیمارانی که در این درمانگاه نیازمند خدمات تخصصی هستند، نوبت‌دهی آنلاین با بیمارستان آتیه همدان انجام می‌گیرد، یادآور شد: تخصصی شدن درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد از نقش موثری در ارتقاء کیفیت این درمانگاه برای بیماران برخوردار خواهد بود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین