کد خبر: 181236225
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 خرداد 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

امروزه با توجه به نیاز گسترده جامعه از مباحث دینی و ضرورت ارتقاء سطح کیفی و کمی نشریات مدارس علمیه خواهران وهمچینن در راستای نیل به هدف ترویج فرهنگ اسلامی از طریق رسانه های مکتوب، دوره های مقدماتی مجازی ویژه عوامل نشریات برگزار شد.

مسئول اداره کتابخوانی و نشریات نیز در این مورد گفت : نشریات ابزار های مهمی برای ترویج فرهنگ اسلامی و رفع نیاز های فرهنگی و اجتماعی در جامعه می باشند و به همین علت این دوره ها برای سه گروه مدیر مسئولان ، سردبیران و ارزیابان ، نشریات مجلد و الکترونیکی حوزه های علمیه خواهران و با اهداف ارتقایی، دراردیبهشت و خرداد ماه سال جاری برگزار شد .

دکتر میر علی ملک در ادامه افزود: به لطف الهی این دوره ها از طرف عوامل نشریا، ازاستقبال خوبی برخوردار بودو هم اکنون نیز منابع مکتوب و صوتی و تصویری کلاس ها بر روی سایت معاونت فرهنگی تبلیغی به آدرس www.farhangi.whc.irبرای شرکت کنندگان قابل دسترسی است.

وی در ادامه بیان داشت : آزمون های سه دوره مذکور از 12 تا 22 خردادماه بصورت بر خط (آنلاین) برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند با ورود به سامانه سیما واقع درشبکه اجتماعی کوثر نت آزمون خود را پشت سر بگذارند.

 

جهت دريافت راهنماي 

شركت در آزمون كليك نماييد

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین