کد خبر: 181238885
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 خرداد 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

مدیر اداره کل فرهنگی تربیتی از برگزاری دوره های مقدماتی مجازی ویژه عوامل نشریات خبر داد و گفت:

با توجه به نیاز گسترده جامعه به علوم انسانی اسلامی و مباحث دینی و نقش ارزنده رسانه های مکتوب در این زمینه ، ضرورت ارتقاء سطح کیفی و کمی نشریات مدارس علمیه خواهران بیش از پیش احساس می شود، لذا درراستای نیل به هدف ترویج فرهنگ اسلامی و رفع نیازهای فرهنگی واجتماعی موجود، دوره های مقدماتی مجازی ویژه عوامل نشریات برگزار گردید.

مسئول اداره کتابخوانی و نشریات نیز در این مورد گفت: نشریات داخلی حوزه های علمیه خواهران، جهت مهارت ورزی و ارائه مطالب توسط طلاب در رسانه های مکتوب، زمینه ی مناسبی را فراهم نموده است واین بستر می تواند زمینه رشد و ارتقاء نویسندگان بزرگی را رقم بزند.

وی در ادامه بیان داشت: لذا با توجه به نقش مهم این رسانه ها و اهداف ارتقایی کمی و خصوصاًکیفی نشریات، سه دوره مذکور برای مدیر مسئولان، سردبیران و ارزیابان، نشریات مجلد و الکترونیکی حوزه های علمیه خواهران دراردیبهشت و خرداد ماه سال جاری برگزار گردید.

دکتر میر علی ملک در ادامه افزود: به لطف الهی این دوره ها از طرف عوامل نشریات، مورد استقبال قرار گرفت و هم اکنون نیز منابع مکتوب و صوتی و تصویری کلاس ها بر روی سایت معاونت فرهنگی تبلیغی به آدرس www.farhangi.whc.irبرای شرکت کنندگان قابل دسترسی است.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان، بیان داشت : آزمون های سه دوره مذکور از دوازدهم تا بیست و دوم خردادماه بصورت بر خط (آنلاین) برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند با ورود به سامانه سیما واقع درشبکه اجتماعی کوثر نت آزمون خود را پشت سر بگذارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین