کد خبر: 181478001
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 خرداد 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » سرمایه گذاری هیوندای برای راه اندازی یک کارخانه جدید در آمریکا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
سجاد حیدری
نویسنده
یکی از موفق‌ترین شرکت‌های خودروساز جهانی، بدون شک می‌تواند شرکت خودروسازی "هیوندای" باشد که در یک دهه اخیر رشد قابل توجهی داشته و توانسته است خود را به عنوان یک برند مطرح و باکیفیت در بازارهای جهانی، بویژه بازار ایالات متحده آمریکا معرفی کند. حال این خودروساز کره‌ای برای گسترش فعالیت خود در ایالات متحده آمریکا و همچنین حمایت بیشتر از محصولات خود در این کشور، یک سرمایه گذاری 388 میلیون دلاری برای راه اندازی یک کارخانه جدید انجام داده است.
طی مراسمی با حضور فرماندار شهر "مونتگمری" که به عنوان مرکز ایالت "آلاباما" شناخته می‌شود، رئیس هیئت مدیره کمپانی خودروسازی هیوندای در خاک ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که برای گسترش فعالیت خود در خاک آمریکا، قصد دارد یک کارخانه جدید در این ایالت راه اندازی کند و برای انجام چنین کاری، سرمایه گذاری 388 میلیون دلاری در نظر گرفته شده است که به موجب راه اندازی این کارخانه جدید، شرکت خودروسازی هیوندای می‌تواند پیشرانه‌های جدید و بهینه تولید کرده و همچنین بروزرسانی پیشرانه‌های فعلی این شرکت را آسان کند.

سرمایه گذاری هیوندای برای راه اندازی یک کارخانه جدید

سرمایه گذاری هیوندای برای راه اندازی یک کارخانه جدید


هدف اصلی این کارخانه حمایت از محصولات پرفروش هیوندای در خاک ایالات متحده آمریکا خواهد بود که در این خصوص می‌توان به خودروی شاسی بلند "سانتافه" و یا دو خودروی "سوناتا" و "النترا" اشاره داشت. هرچند از این سرمایه گذاری 388 میلیون دلاری، تنها 40 میلیون دلار آن به طرحی و ساخت سرسیلندرهای جدید پیشرانه اختصاص داده خواهد شد تا مصرف سوخت و عملکرد بهتری داشته باشند.
این کارخانه قرار است در مساحت 260 هزار فوت مربع تا پایان سال جاری ساخته شده و تا اواسط سال 2019 میلادی به بهره برداری برسد که به موجب راه اندازی این کارخانه، حداقل 50 نفر از افراد محلی می‌توانند در این کارخانه شاغل شوند.
برچسب ها

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین