کد خبر: 181736542
تاریخ انتشار: جمعه 18 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » لیگ جهانی ترکیه پلی برای موفقیت ما در قهرمانی آسیاست/ خدا مرا دوست داشته که سرمربی تیم ملی شدم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
هروی:

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: مسابقات لیگ جهانی ترکیه کمک خواهد کرد تا تیم ملی کاراته در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن به موفقیت دست پیدا کند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

شهرام هروی در مورد مسابقات لیگ جهانی کاراته وان ترکیه اظهار داشت: لیگ جهانی کاراته همیشه با حضور بهترین‌های کاراته دنیا برگزار می‌شود و همه بازیکنان برای ارتقا جایگاه خود در رنکینگ، در این مسابقات حاضر می‌شوند. قطعاً مسابقات ترکیه نیز از این موضوع مستثنی نیست و تمامی نفرات مطرح دنیا در این مسابقات حضور خواهند داشت. ترکیه همیشه یکی از رقبان اصلی ما بوده است و این بار نیز با توجه به میزبانی با تمام قوا در این مسابقات حضور خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بعد از مسابقات ترکیه  به دنبال یک جمع‌بندی و ارزیابی کلی در مورد تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در اردن هستیم، این مسابقات نیز برای ما مهم است. قطعاً بعد از پایان لیگ جهانی ترکیه، عملکرد بازیکنان در سه مرحله مسابقات لیگ جهانی پاریس، هلند و ترکیه به طور دقیق ارزیابی خواهد شد تا ترکیب تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا نهایی شود. مسابقات لیگ جهانی ترکیه پلی برای موفقیت تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیاست تا بتوانیم از عنوان قهرمانی خود در دوره گذشته دفاع کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: خداوند در سال‌های حضورم در تیم ملی خیلی من را دوست داشته است، چرا که سرمربی تیمی شدم که تک‌‌تک بازیکنان آن می‌توانند برای یک کشور تأثیرگذار باشند. در کنار آن با کادرفنی همکار هستم که هر کدام از نفرات آن به تنهایی می‌توانند هدایت یک تیم را برعهده داشته باشند.

هروی  با تأکید بر آمادگی نسبی بازیکنان تیم ملی برای حضور در مسابقات ترکیه، گفت: با توجه به مسابقاتی که بعد از لیگ جهانی ترکیه در پیش داریم با یک آمادگی نسبی در این رویداد حاضر می‌شویم. بزرگ‌ترین هدف ما در ابتدا مسابقات قهرمانی آسیا در اردن است که از رنکینگ شش برخوردار است، اما اصلی‌ترین هدف بازی‌های آسیایی و جهانی اسپانیاست که از رنکینگ 12 برخوردار است. با توجه به این شرایط به مسابقات لیگ جهانی ترکیه به جنبه دیدار تدارکاتی نگاه خواهیم کرد.

وی با ابراز رضایت از برنامه آماده‌سازی تیم ملی تصریح کرد: شکر خدا تا امروز برنامه‌های تمرینی بسیار خوب پیش رفته است و من از این موضوع رضایت دارم. از بازیکنان نیز باید تشکر کنم که با کادرفنی هماهنگی خوبی داشتند و به خوبی برای آماده‌سازی خود تلاش کردند تا ثابت کنند توجه به همین مسائل باعث شده است همیشه در سطح جهانی حرف اول را بزنند. فدراسیون کاراته نیز در پنج مرحله اردوی تیم ملی تمام هم و غم خود را برای فراهم کردن امکانات گذاشته بود و امیدوارم با نتایج خوب در مسابقات سال جاری پاسخ زحمات این دوستان را نیز بدهیم.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان گفت: باید از زحمات دکتر نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که همیشه من را مورد حمایت قرار داده است تا بتوانم به تیم ملی کشورمان خدمت کنم، کمال تشکر را داشته باشم. حضور من در تیم ملی به خاطر حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی و شخص دکتر نوربخش بوده است که باعث شده بدون دغدغه در تیم ملی فعالیت کنم. سازمان تأمین اجتماعی در این سال‌ها منافع ملی را  در نظر داشته و شرایط را برای همکاری من مهیا کرده است. خدا را شکر من نیز با نتایج تیم ملی توانستم در میان همکاران خود سربلند و نماینده خوبی برای سازمان تأمین اجتماعی باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین