کد خبر: 181896704
تاریخ انتشار: جمعه 18 خرداد 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » استونی هم خودروساز شد؛ سه چرخه ای برقی با طراحی کلاسیک
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
گروه خودرو
نویسنده
کشور استونی هیچگاه به خاطر تولید خودرو معروف نبوده است اما شخصی به نام رومن مالجار یک کمپانی خودروسازی به نام Nobe را در این کشور تاسیس کرده است و خودروی الکتریکی سه چرخه ای را با نام Nobe 100 رونمایی کرده است.
این خودرو که دارای طراحی کلاسیک است می تواند به سرعت 110 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و شعاع حرکتی آن نیز 220 کیلومتر است.

Nobe 100

Nobe 100

کمپانی سازنده اعلام نکرده است که Nobe 100 چقدر قدرت دارد و یا از چند موتور الکتریکی استفاده می کند اما اعلام شده است که این خودرو تمام چرخ محرک است و باتری های آن تنها در 2 ساعت شارژ می شوند.
طراحی Nobe 100 بسیار کلاسیک است وباید به دستگیره های درب کرومی، چراغ های گرد، جلوپنجره کرومی و قالپاق های کرومی این خودرو اشاره کرد. حتی تایرهای این خودرو نیز دارای حاشیه‌ی سفید هستند.

Nobe 100

Nobe 100

در داخل کابین نیز باید به غربیلک فرمان نازک و داشبورد کلاسیک که تنها دو دایره را در خود جای داده است اشاره کرد. سازنده اعلام کرده است که فضای داخلی این خودرو می تواند 3 سرنشین را به همراه وسایلشان در خود جای دهد.
خودروی Nobe 100 تماما از مواد قابل بازیافت و قطعات قابل تعویض ساخته شده است تا به این ترتیب بتوان این خودرو را برای سالیان سال مورد استفاده قرار داد. همچنین سقف این خودرو نیز قابلیت جدا شدن دارد.

Nobe 100

Nobe 100

تولید Nobe 100 هنوز آغاز نشده است و در صورتی آغاز خواهد شد که شرکت سازنده بتواند سرمایه ای به میزان 1.2 میلیون دلار را جذب کند. فعلا تنها 38 درصد این مبلغ فراهم شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین