کد خبر: 182037119
تاریخ انتشار: شنبه 19 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » حامی سازمان تامین اجتماعی و پیشکسوت جامعه کارگری به دیار باقی شتافت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درپی درگذشت ابوتراب فیضی؛

به دنبال درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی، پیشکسوت جامعه کارگری و کسی که عمر پربرکت خود را برای حمایت از سازمان تامین اجتماعی صرف کرد، پیام تسلیتی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام صادر شده از سوی دکتر سیدتقی نوربخش بدین شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت حامی فداکار و دلسوز سازمان تأمین اجتماعی و جامعه شریف کارگران و بازنشستگان باعث تأسف و تأثر گردید.

دفاع توام با دلسوزی عمیق مرحوم ابوتراب فیضی نسبت به سازمان تأمین اجتماعی در یاد و خاطره تمامی مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان باقی خواهد ماند. آن مرحوم طی عمر با برکت خود منشاء خدمات خیری برای کارگران و سازمان تامین اجتماعی شد و زحمات زیادی برای تصویب قانون و مقررات حوزه تأمین اجتماعی و رفاه اجتماعی کشید و در جهت حفظ منابع و کیان سازمان تامین اجتماعی گامهای موثری برداشت.

درگذشت این حامی فداکار سازمان تأمین اجتماعی را به خانواده و بازماندگان محترم ایشان و همچنین فعالان و کنشگران جامعه کارگری و بازنشستگی و همچنین مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی تسلیت عرض می کنم. برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبرجمیل از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

ابوتراب فیضی از اوایل اردیبهشت در اثر سکته مغزی به حالت کما رفت و در بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش بستری شد و صبح امروز دارفانی را وداع گفت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین