کد خبر: 182040644
تاریخ انتشار: شنبه 19 خرداد 1397
خانه » سایت های خبری » ندای انقلاب » تهرانی ها رکورد «پرداخت صدقه» را زدند/ ۴ میلیارد صدقه در یک ماه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از رکوردزنی تهرانی ها در پرداخت صدقه خبر داد و گفت: این میزان بیشترین آمار صدقات مردمی طی یک ماه از ابتدای شکل گیری کمیته امداد بوده است.

به گزارش چی 24 به نقل از ندای انقلاب: به گزارش ندای انقلاب، محسن ولیئی، با اشاره به افزایش مشارکت‌های عمومی و حمایت خیرین و مردم از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری اظهار کرد: خوشبختانه به دنبال افزایش مشارکت مردم و خیرین در کمک به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان تهران، شاهد رکوردزنی کمک‌های مردمی در واریز صدقات به صندوق‌های کمیته امداد بودیم.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه صدقات مردمی در اردیبهشت ماه امسال ۱۳ درصد رشد داشته است گفت: در اردیبهشت ماه امسال مردم استان تهران بیش از ۳۹ میلیارد ریال در صندوق‌های صدقات کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کردند که بیشترین آمار صدقات مردمی طی یک ماه از ابتدای شکل‌گیری کمیته امداد بوده است.

وی در خصوص نحوه هزینه‌کرد این صدقات و کمک‌های مردمی افزود: بخشی از این صدقات تهرانی‌ها در اردیبهشت ماه، صرف تهیه ۴۰ جهیزیه ۵ میلیون تومانی برای دختران مددجویان، خرید ۸ واحد منزل مسکونی برای افراد تحت پوشش، اعزام ۸۳۰ دانش آموز به اردوی دانش‌آموزی مشهد مقدس، تامین هزینه درمان ۳۰۰ نفر از بیماران تحت پوشش و تهیه و توزیع ۲ هزار سبد کالا برای مستمندان شده است.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین