کد خبر: 182075344
تاریخ انتشار: شنبه 19 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » پیام تسلیت معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دکتر محمدرضا جعفریان، مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، در پیامی درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی پیشکسوت جامعه کارگری را به تمامی بیمه شدگان، مستمری بگیران و عموم مردم تسلیت گفت.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن این پیام آمده است:

جامعه کارگری و بیمه شدگان تامین اجتماعی کشور، امروز سوگوار مرد بزرگی است که عمر گرانبهای خود را صرف پاسداشت سرمایه های اجتماعی فرزندان این سرزمین نمود و الگوی پرتلاش و ارزشمندی را برای نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی کشور به یادگار گذاشت.
زنده یاد ابوتراب فیضی، پیشکسوت جامعه کارگری و بیمه شده های تامین اجتماعی در کشور، به عنوان فردی دلسوز و توانمند خدمات برجسته ای به سازمان تامین اجتماعی و ذینفعان عزیز این سازمان خدمت رسان ارائه نمود. او عمری را در راه ثبت لحظات حساس تاریخ تامین اجتماعی کشور صرف کرده و از خود به یادگار گذاشته است. عشق به مردم و تعصب به آرمانهای بلند تامین اجتماعی از یک سو و امید به ساختن فردایی بهتر در وجود آن مرحوم، او را مصمم برای پیگیری مطالبات به حق این سازمان می نمود.
اینجانب با نهایت تأثر ضایعه‌ درگذشت این اسوه تلاش و خستگی ناپذیری را خدمت خانواده محترم ایشان، جامعه کارگری کشور تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم، علوّ درجات و رحمت واسعه‌ی الهی و برای بازماندگان گرانقدر و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی در تحمل این مصیبت را مسألت دارم.
یاد مردان بزرگی همچون زنده یاد ابوتراب فیضی تا ابد بر تارک این مرز و بوم جاودان خواهد ماند و رهروان و دغدغه مندان نظام تامین اجتماعی، مشی این مرد بزرگ و ارزشمند را سرلوحه حرکت خود در مسیر خدمت به میهن عزیزمان قرار خواهند داد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین