کد خبر: 182251689
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 خرداد 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » محاصره غزه آخرین نفس های خود را می کشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تظاهرات های حق بازگشت دیوارهای محاصره رژیم صهیونیستی علیه غزه را در هم کوبید و باعث احیای مسائل ملی مهم برای ملت ما مانند مساله حق بازگشت شد.

وی در جریان مراسم تشییع شهید "یوسف فصیح" در اردوگاه شاطئ غزه تصریح کرد که تظاهرات های حق بازگشت نوعی پیروزی برای نسلی است که هیچ اثری از ترس و شک برای مقابله با رژیم صهیونیستی در وجود آنها دیده نمی شود.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس افزود: ما امروز به حول و قوه الهی نشانه های پیروزی را می بینیم. محاصره غزه آخرین نفس های خود را می کشد و معامله قرن نیز در برابر رشادت های ملت فلسطین در جریان تظاهرات های حق بازگشت رنگ باخته است.

هنیه با تاکید بر اینکه تظاهرات های حق بازگشت نوعی پیروزی اراده ملت فلسطین در برابر قدرت رژیم صهیونیستی و نوعی پیروزی در نبرد عقل هاست، اظهار داشت: تظاهرات های حق بازگشت تمامی قدرت ها را به لرزه انداخت؛ چرا که جنگ یک ملت با اشغالگران سرزمین آن است.

وی ادامه داد: فرزندان و جوانان ما تاریخ بزرگ این امت را می نویسند و خداوند آنها را برای تحولی بزرگ آماده می ساد و آن بازگشت به سراسر فلسطین است.

وی درباره شهادت یک کودک فلسطینی به نام "هیثم جمل" در جریان تظاهرات های دیروز جمعه تاکید کرد که خون این کودک لکه ننگی بر پیشانی دشمن صهیونیستی و کسانی خواهد بود که از آن حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند و نفرین او دامن سازشکاران و طرف هایی را که اقدام به همکاری امنیتی با دشمن می کنند، خواهد گرفت.

گروه زیادی از شهروندان فلسطینی ساکن غزه ظهر شنبه پیکرهای 4 شهید فلسطینی را که در جریان تظاهرات میلیونی قدس به شهادت رسیدند، تشییع کردند و در جریان این مراسم شعارهایی در حمایت از شهدا و لزوم گرفتن انتقام خون آنها و نیز تداوم تظاهرات های حق بازگشت سر دادند.

این شهدا "زیاد جاد الله عبد القادر بریم" (25 ساله)، "هیثم محمد خلیل جمل" (15 ساله)، "عماد نبیل ابو درابی" (26 ساله) و "یوسف فصیح" (29 ساله) بودند.

.............

پایان پیام /  326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین