کد خبر: 182403717
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 خرداد 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان از شرکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برای ششمین سال متوالی درپانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت  استان اصفهان با حضور 11مدرسه علمیه و 3مرکز تخصصی  با راه‌اندازی 7غرفه خبر داد.

صدیقه بهشتی ریزی اظهار کرد: در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان حوزه ها  و مراکز تخصصی با غرفه های «فضای مجازی فرصت ها و تهدیدها (مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان)»، «حمایت کالای ایرانی (حوزه های الزهرا المرضیه ، کوثر،فاطمه الزهرا و خدیجه کبری اصفهان)»، «عدالت اقتصادی از منظر امام علی (علیه السلام و امام خمینی (ره)» ( مرکز تخصصی فاطمه الزهرا اصفهان و نرجس خاتون شاهین شهر) و  «مهدویت و شوق انتظار(مدارس شهرستان خمینی شهر)» جهت پاسخگویی به سئوالات نسل جوان و بازدیدکنندگان  حضور پر رنگ داشتند.

وی گفت: جهت شناساندن و ارائه خدمات حوزه علمیه خواهران به جامعه و ترسیم حوزه علمیه خواهران به عنوان پایگاه علمی و پژوهشی اقدام به برپایی غرفه پاسخ‌گویی به سوالات شرعی و مشاوره دینی و غرفه آثار تالیفی خواهران طلبه سراسر کشور طبق سنوات گذشته نمود.

ایشان ادامه داد :  در غرفه آثار تالیفی خواهران طلبه سراسر کشور 200أثرتالیفی بانوان طلبه تهیه و در دو بخش نمایش و فروش ارائه شد. و در غرفه پاسخگویی، دو کارشناس متخصص حوزه علمیه خواهران در بخش احکام و مشاوره  هرشب به سئوالات بازدیدکنندگان پاسخ می دادند.

ایشان در پایان افزود: مسئولین محترم استانی از جمله جناب آقای مهرعلیزاده استاندار شهر اصفهان و جناب آقای دکتر نوروزی شهردار اصفهان و مسئولین محترم مرکز حوزه های علمیه خواهران حجت الاسلام و المسلمین آقایان اسکندری و رجبی مدیران محترم اداره کل تبلیغ و تهذیب و پرورشی از غرفه های مدیریت و حوزه های علمیه استان اصفهان بازدید نمودند و از فراهم نمودن فضای دلنشین و ارائه  مفاهیم ناب در قالب تابلو ، بروشور و کلیپ و ....  با محوریت قرآن و عترت توسط این مدیریت تجلیل نمودند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین