کد خبر: 182431032
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 خرداد 1397
خانه » بازرگانی و صنعت » پدال » حکمرانی فتل در گرندپری کانادا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از پدال :

مسابقه جایزه بزرگ کانادا در آغاز و پایانی مشابه هم داشت و سکوها به ترتیب به رانندگانی رسید که در خط جلو قرار داشتند. سباستین فتل از فراری که پول پوزیشن را نیز در اختیار داشت از همان ابتدا پیشتازی خود را به سایرین دیکته کرد و بدون مشکل خاصی، مسابقه را به پایان رساند.

سباستین فتل
مهم‌ترین اتفاق شروع مسابقه و شاید کل مسابقه هم حادثه برخورد هارتلی و استرول با دیوار و با یکدیگر بود که با پرواز خودروی توروروسو همراه بود اما خوشبختانه آسیبی به دو راننده نرسید.

گرندپری کانادا

گرندپری کانادا

گرندپری کانادا

گرندپری کانادا
لوئیس همیلتون با مشکل خنک‌کنندگی در میانه مسابقه روبرو شد و نتوانست خود را در جمع مدعیان قرار دهد. همیلتون در نهایت به مکان پنجمی بسنده کرد. دو راننده ردبول یعنی ورشتاپن و ریکاردو کمتر از انتظار طاهر شدند و شاهد جنگ خاصی برای قهرمانی توسط آن‌ها نبودیم. تنها بوتاس بود که می‌توانست خطری جدی برای فتل ایجاد کند اما او هم اشتباهی سخت را مرتکب شد و فرصت نزدیک شدن به رقیب خود را از دست داد. فرناندو آلونسو هم با مشکل فنی مک لارن خود ناچار به ترک مسابقه شد.


این نتیجه یک برد بسیار با ارزش برای فتل بود زیرا باعث شد او دوباره در جدول قهرمانی این فصل، بالاتر از رقیب خود، همیلتون قرار بگیرد. هرچند فاصله امتیازی این دو تنها یک امتیاز است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین