کد خبر: 182456706
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » تیم فوتسال تامین اجتماعی هرمزگان نائب قهرمان مسابقات جام رمضان شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تیم فوتسال تامین اجتماعی هرمزگان در سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال استانی کارمندان دولت جام رمضان به مقام نائب قهرمانی دست یافت.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مسابقات فوتسال کارمندان دولت استان هرمزگان در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد و با معرفی تیم های برگزیده به پایان رسید.
در دیدار پایانی سیزدهمین دوره مسابقات استانی فوتسال کارمندان دولت، تیم تامین اجتماعى در جدالی سخت و نفس گیر به مصاف تیم بنیاد مسکن رفت و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.
در این پیکارها، ٩ تیم از ادارات دولتی این استان شرکت داشتند که هادی بای از تیم تامین اجتماعی با به ثمر رساندن ٩ گل به عنوان آقای گل شناخته شد.
لازم به ذکر است، محمدبدکی پور، محمدرضا جمشیدی، هادی بای، آرش هاشمی پور، محمد رنجبر، حسین سرلک، محمد اسفندیاری،علیرضا سلیم،مهدی بای ،خوارزم هاشمی پور، احمد غیبی و وحید هاشمی پور اعضای تیم فوتسال تامین اجتماعی هرمزگان را تشکیل می دادند.
همچنین، شهاب پالیزان به عنوان سرپرست تیم تامین اجتماعی هرمزگان ،تدارکات سجادسالاری، سرمربی هادی رضایی و مصطفی علیزاده به عنوان مربی سکانداری این تیم را بر عهده داشتند .
گفتنی است، تیم های قهرمان این پیکارها از جمله تیم تامین اجتماعی قرار است به عنوان نمایندگان استان هرمزگان در مسابقات کشوری شرکت کنند.
یادآور می شود، تیم فوتسال تامین اجتماعی هرمزگان علاوه بر قهرمانی در دو سال گذشته مسابقات استانی جام رمضان، مقام قهرمانی چهارمین دوره مسابقات سراسری فوتسال کارکنان دولت در سال ٩٥ را نیز در کارنامه دارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین