کد خبر: 183010905
تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » در سایه تعامل با کارفرمایان آرامش نیروهای مولد کشور را فراهم کنیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان:

محمود یارعلیزاده در جلسه کارگروه اجرائیات واحدهای تابعه شعب اهواز بر تعامل با کارفرمایان و انجام هر چه بهتر تعهدات این استان تاکید کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمود یارعلیزاده مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان ضمن تشریح برنامه های عملیاتی استان در بخش وصول منابع در سال 1397  اظهار داشت : در سایه تعامل با کارفرمایان می توان آرامش نیروهای مولد کشور را بیش از پیش فراهم نمود .
یارعلیزاده با اشاره به قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی تصریح کرد : سازمان تامین اجتماعی سازمانی تعامل گراست و همواره برای شرکای اجتماعی خویش احترام و ارزش ویژه ای قائل بوده و اجرای قانون بخشودگی جرائم نیز در همین راستاست.
مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان ضمن دعوت از کارفرمایان خوش حساب برای بهره مندی از این فرصت بدست آمده گفت: از سوی ستاد اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان به واحدهای اجرایی و کارکنان یادآور شده ایم که کارفرمایان و کارآفرینان بعنوان یکی از اصلی ترین شرکای اجتماعی سازمان نقش بسزا یی برای بازتولید امنیت و آرامش جامعه را در کنار تامین اجتماعی ایفا می کنند و در سایه همین تعامل ؛ همگرایی ، همدلی و همراهی ها می توان حامی تولیدکالای ایرانی و بهبود بخشیدن به فضای کسب و کار کشور بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین