کد خبر: 183010913
تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » در استان بوشهر شهرستانی بدون مرکز درمانی تامین اجتماعی نخواهیم داشت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به روند پیشرفت پروژه های احداث مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان گفت: مصوبه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار اخذ شده و با احداث این مرکز درمانی در شهرستان تنگستان، سازمان تامین اجتماعی در همه شهرستانهای استان مرکز درمانی ملکی خواهد داشت.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر یلدا دارابی روند پیشرفت احداث پروژه های درمانی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: پیمانکاران پروژه های احداث درمانگاههای تامین اجتماعی دیر ،جم و پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان مراحل ساخت این مراکز درمانی را آغاز نموده اند و با توجه به تقدم زمانی شروع پروژه درمانگاه دیر پیشرفت خوبی در انجام این پروژه حاصل شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر اضافه کرد: مراحل مقدماتی عملیات احداث درمانگاه های تامین اجتماعی خورموج و دیلم که در ابتدای سال جاری با حضور وزیر رفاه کلنگ زنی شد روند مطلوبی داشته و انتظار می رود با حمایت های خوبی که از جانب سازمان صورت می گیرد اتمام همه این پروژه ها در کمتر از دو سال اتفاق بیفتد.

دکتر دارابی افزود: در حال حاضر ارائه خدمات درمانی در پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان و درمانگاه های تامین اجتماعی دیر ،جم و دیلم در مکان استیجاری بوده که با احداث و بهره برداری از این مراکز شرایط توسعه و ارائه خدمات درمانی مطلوبتر به بیمه شدگان فراهم خواهد شد.

وی توسعه پروژه های کوچک مقیاس را از برنامه های مدیریت درمان در سال جاری عنوان کرد و گفت: بیمارستان مهر برازجان و بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه از مراکزی هستند که در برنامه های توسعه ای این مدیریت قرار دارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: مجوزهای لازم توسعه این دو مرکز اخذ شده و شرکت خانه سازی نیز انجام این دو پروژه را بر عهده خواهد داشت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین