کد خبر: 183010935
تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » مرحوم فیضی همواره دغدغه بیمه شدگان را داشت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم تشییع پیشکسوت جامعه کارگری:

مراسم تشییع ابوتراب فیضی پیشکسوت جامعه کارگری با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و جمعی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی در محل بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در این مراسم گفت: به خانواده مرحوم فیضی و جامعه کارگری کشور تسلیت عرض می کنم.
وی با بیان اینکه حقیقتا قلبی از تپیدن ایستاد که برای مصالح و منافع جامعه کارگری سالها می تپید، افزود: حنجره ای از سخن ایستاد که مصالح و منافع جامعه کارگری را بیان می کرد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بدنی از حرکت ایستاد که در راه منافع و خیر این سازمان قدم بر می داشت. او برای تمامیت سازمان تامین اجتماعی و عدم جدایی بخش درمان دغدغه مند بود.
دکتر نوربخش گفت: امروز همه افرادی که با او آشنایی دارند بر صدق و اخلاص در رفتار وی تاکید می کنند و فرد دیگری را مانند مرحوم فیضی دغدغه مند جامعه کارگری ندیدیم.
دکتر نوربخش اظهار داشت: همیشه سعی داشتیم که این خدمات بدون ادعای وی را به نوعی جبران کنیم و خواستیم که تندیسی از ایشان در این بیمارستان نصب کنیم و ایشان رضایت نداد. حتی در مراسم های افتتاح نیز تمایلی برای حضور نداشت.
وی با بیان اینکه اعمال و زحمات ایشان در نزد خداوند متعال مأجور خواهد بود، گفت: به مناسبت هفته تامین اجتماعی تندیسی از ایشان در بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش نصب خواهد شد.
مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران نیز با عرض تسلیت درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی به بازماندگان آن مرحوم و خانواده بزرگ این سازمان گفت: ایشان برای خدمت به سازمان تامین اجتماعی بدون هیچ چشم داشتی حضور داشتند و چیزی برای خود نمی خواست و برای اعتلای این سازمان تلاش می کرد.
دکتر بابک عدلی افزود: ایشان همه وقت خود را برای سازمان تامین اجتماعی گذاشت و دغدغه او سربلندی سازمان بود.
رییس بیمارستان فیاض بخش نیز در این مراسم گفت: مرحوم فیضی پدر معنوی سازمان تامین اجتماعی بود و زحمات زیادی برای بیمه شدگان و بیماران می کشید.
دکتر بیات با بیان اینکه دفتر آن مرحوم در بیمارستان( مرحوم فیضی عضو هیات امنای بیمارستان فیاض بخش تهران بود) محل مراجعه بیماران و بیمه شدگان بود، افزود: ایشان ارتباط عمیقی با سازمان داشتند.
وی اظهار داشت: او هیچ توقعی از سازمان تامین اجتماعی نداشت و رفتار او از عمق علاقه اش نسبت به سازمان بود.

گزارش تصویری مراسم تشییع مرحوم ابوتراب فیضی پیشکسوت جامعه کارگری

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین