کد خبر: 183237168
تاریخ انتشار: جمعه 25 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » افتتاح دو پروژه درمانی تامین اجتماعی در استان زنجان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان خبر داد:

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: طرح های استاندارد سازی اورژانس بیمارستان امید ابهر و ارتقاء هتلینگ بخش های سزارین و رومینگین بیمارستان امام حسین (ع) زنجان در هفته تامین اجتماعی امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترعلی محمدی با بیان اینکه بیش از ١٥٠٠متر مربع برای این دو طرح اختصاص داده شده است، افزود: بالغ بر ٥٠٠ متر مربع نیز به فضای فیزیکی بخش اورژانس بیمارستان امید ابهر افزوده می شود.
وی در خصوص طرح ارتقاء هتلینگ گفت: این طرح از جمله موضوعات مهمی است که در جهت ارتقاء رضایتمندی مراجعین به مراکز درمانی تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.
دکتر محمدی به حفظ شان و منزلت مراجعین اشاره کرد و گفت: ساختار فیزیکی مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی، نیاز به نوسازی و ایجاد تغییرات در جهت ارائه خدمات شایسته و مناسب به بیمه شدگان و ارتقاء رضایتمندی آنان داشت و سازمان تامین اجتماعی در این زمینه گام های موثری در سطح کشور برداشته است.
وی همچنین از الکترونیکی شدن کانال های نوبت دهی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان زنجان در راستای مصوبات حقوق شهروندی خبر داد و گفت: با افزایش روش های اخذ نوبت دهی بصورت الکترونیکی، سرعت و دقت در فعالیتها افزایش چشمگیری یافته است.
دکتر محمدی کاهش مراجعات شهروندان و بیمه شدگان، کاهش هزینه های اضافی، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، دقت و سرعت ارائه خدمات، کاهش خطا و رضایتمندی بالای مراجعین را از مزایای استفاده از سیستم های الکترونیکی برشمرد.
وی تصریح کرد: بیمه شدگان و مراجعین به مراکز درمانی تامین اجتماعی می توانند از طریق سامانه USSD و با کد دستوری #24*142* تلفن های همراه خود، نسبت به اخذ نوبت اقدام کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین