کد خبر: 183237178
تاریخ انتشار: جمعه 25 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » ویزیت سرپایی بیش از یک میلیون نفر در مراکز درمانی تامین اجتماعی سمنان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان اعلام کرد:

مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان از ویزیت سرپایی یک میلیون و 276 هزار بیمار در مراکز ملکی تامین اجتماعی این استان، طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدمجتبی اکرم اظهار داشت: در حال حاضر در سطح استان سمنان، یک بیمارستان، دو پلی کلینیک تخصصی و پنج درمانگاه در حال خدمات رسانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند.
وی افزود: در سال گذشته، حدود یک میلیون و 84هزار و 111 نفر توسط پزشکان عمومی، 141هزار و 368نفر توسط پزشکان متخصص و 50 هزار و 498نفر توسط دندانپزشکان شاغل در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان سمنان ویزیت شده اند.
دکتر اکرم با اشاره به حجم بالای متقاضیان استفاده از خدمات تخصصی بخصوص دندانپزشکی اظهار داشت: در سال گذشته، ٧٥هزار و 484خدمت دندانپزشکی نیز به بیمه شدگان این استان ارائه شده است.
وی تعداد آمار بیماران بستری در بیمارستان شفا را یازده هزار و ١٧ نفر اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه بیمارستان شفا تنها بیمارستان تامین اجتماعی در استان سمنان است، در سال 96، 5هزار و 440عمل جراحی در این بیمارستان انجام شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان به خدماتی که در بخش پاراکلینیکی مراکز درمانی ملکی سازمان ارائه می شود، اشاره کرد و اظهار داشت: در سال گذشته تعداد مراجعین به واحدهای آزمایشگاهی در مراکز ملکی این استان، 93 هزار 796نفر بوده است.
دکتر اکرم همچنین از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی و موبایلی به عنوان طرح های ارزشمند برای دسترسی آسانتر بیمه شدگان برای دریافت خدمات و ارتقاء سطح رضایتمندی و رفاه آنان خبر داد.
وی افزود: بیمه شدگان و متقاضیان استفاده از خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان سمنان می توانند علاوه بر سیستم نوبت دهی حضوری و تلفنی، از طریق اینترنت و یا با کد دستوری #٢٣*١٤٢* تلفن همراه خود نسبت به اخذ نوبت از مراکز درمانی ملکی سازمان اقدام نمایند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین