کد خبر: 183237198
تاریخ انتشار: جمعه 25 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان پیشنهاد خوبی از سوی سازمان تامین اجتماعی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام:

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در خطبه های نمازجمعه این هفته با قرائت نامه ای از سوی مدیر کل تامین اجتماعی این استان، کارفرمایان را به بهره مندی از قانون بخشودگی جرائم بیمه ای تا مهلت تعیین شده سفارش کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی در خطبه های نماز جمعه ایلام با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روزجهانی قدس گفت: مردم همیشه در صحنه استان هم صدا با ملت مسلمان جهان امروز صحنه هایی از همدلی و اتحاد در مقابل کفر و ستم را به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه افزود: یکی از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب سازمان تامین اجتماعی است که در این راستا رونق واحد‌های تولیدی و صنعتی جهت فعالیت بیشتر را در برخواهد داشت.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام اظهار داشت:اطلاع رسانی به موقع قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب به متصدیان کارگاه ها و واحدهای صنعتی سبب می شود مشکلات احتمالی اجرای این طرح در سطح استان برطرف شود.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی افزود: در راستای حمایت و اجرای شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، سازمان تامین اجتماعی رونق اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی را در راس برنامه های خود قرار داده که ضمن تشکر از اقدامات مناسب سازمان تامین اجتماعی، با اطلاع رسانی و آموزش مناسب از فرصت پیش آمده در استان می توان از این قانون استفاده بهینه کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین