کد خبر: 183773023
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » تامین اجتماعی در دولت تدبیرو امید از حامیان اصلی تولیدو صنعت است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استاندار لرستان :

استاندار لرستان گفت: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیروامید با اتخاذ سیاستهای موثر وراهبردهای سازنده ازحامیان اصلی تولید و صنعت است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر موسی خادمی در دیدار با معاونین حقوقی و امور مجلس و امور استانهای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به جایگاه این سازمان ونقش مهم آن در رفع مشکلات و چالشهای کشور گفت : حضور دکتر علی ربیعی دروزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و مدیریت اثربخش وکارآمد دکترنوربخش وتیم مدیریتی وی باعث شد تا سازمان تامین اجتماعی ازگردنه مشکلاتی که از قبل براین سازمان مترتب شده بود به خوبی عبور کند وبا اتخاذ تدابیر و راهبردهای مناسب درکنار سیاستهای دولت یار و همراه صاحبان تولید و صنعت و بخش سرمایه گذاری کشور باشد .
عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی نیز در این دیدار با اشاره به خدمات گسترده این سازمان گفت: درسال جاری بیش از 96هزارمیلیارد تومان اعتبار برای ارایه خدمات بیمه ای ودرمانی به بیمه شدگان ومستمری بگیران تحت پوشش پیش بینی شده که بر همین اساس ماهانه 7هزار میلیارد تومان صرف پرداخت مستمری به 3میلیون نفر مستمری بگیر درسطح کشور می شود .
مهندس قائم موهبتی معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی نیز در این دیدار به اثرگذاری تعاملات این سازمان با استانداری های کشور اشاره کرد و گفت: بخش عمده ای از مشکلات و چالشهای فراروی سازمان تأمین اجتماعی می تواند در تعامل با استاندار و حمایتهای همه جانبه آنها مرتفع شود.
در این دیدار دکتر موسی خادمی استاندار لرستان از زحمات  شهنازحمزه لوی مدیرکل سابق تأمین اجتماعی استان لرستان  تجلیل و حکم انتصاب دکتر علی جهانی مدیرکل جدید استان لرستان را به وی اعطاء کرد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین