کد خبر: 183790501
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » استاندارد سازی فضای فیزیکی، فرآیندهای اجرایی و نیروی انسانی در کارگزاری های سازمان تامین اجتماعی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با ابلاغ بخشنامه ای به واحدهای اجرایی سازمان تامین اجتماعی سراسر کشور، استانداردهای فضای فیزیکی، فرآیندهای اجرایی و نیروی انسانی کارگزاریهای رسمی تامین اجتماعی تعیین شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، با توجه به گذشت بیش از یازده سال از آغاز فعالیت کارگزاریهای رسمی و توسعه کمی و کیفی این دفاتر و ضرورت تدوین استانداردهای این حوزه در اجرای مصوبه هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی؛ استانداردهای تدوین شده در سه بخش فضای فیزیکی، فرآیندهای اجرایی و نیروی انسانی کارگزاریهای رسمی سازمان تأمین اجتماعی تعیین و ابلاغ شد.

بر اساس بخشنامه صادر شده، کارگزاریهای جدید التأسیس ،  نسبت اجرای شاخص‌های مصوب ابلاغی در هر سه بخش استانداردها اقدام می کنند و در مورد کارگزاری های فعال نیز پیاده سازی و اجرای استانداردهای تعیین شده طی مدت دو ماه اجرایی خواهد شد.

به منظور بررسی و آزمایش نحوه اجرایی شدن استانداردهای بخش فضای فیزیکی، شاخصهای مزبور به صورت پایلوت در کارگزاریهای شعب تابعه ادارات کل استانهای مازندران ،کرمان ، سمنان ، آذربایجان غربی طی مدت شش ماه انجام و در صورت تایید اقدامات ، مراتب تعمیم آن به سایر ادارات کل استانها متعاقباً اعلام خواهد شد.

استانهای پایلوت پیاده سازی استاندارد سازی در بخش فضای فیزیکی موظفند در مهلت مقرر نسبت به اجرای این بخش در تمامی کارگزاری‌های تابعه اقدام نموده و در صورت بروز مشکل یا نواقص احتمالی و یا داشتن نقطه نظرات اصلاحی مراتب را به صورت ماهیانه به اداره کل کارگزاری‌های رسمی اعلام کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین