کد خبر: 183980358
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » نوبت دهی الکترونیکی به ٣٠درصد مراجعان مراکز درمانی تامین اجتماعی زنجان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان خبر داد:

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: 30درصد از مراجعه کنندگان به مراکز درمانی ملکی این استان، از طریق الکترونیکی پذیرش شدند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی محمدی در جلسه برنامه ریزی ساختار کمیته های استانی اظهار داشت: اجرای برنامه های محوری سازمان تامین اجتماعی در راستای تصویبنامه حقوق شهروندی و صیانت از حقوق مردم و بیمه شدگان است.
وی با بیان اینکه در اجرای دستورالعمل دبیرخانه شورای اصلاح نظام اداری سازمان تامین اجتماعی، سه کمیته فعال خواهند بود، گفت: کمیته های اصلاح نظام اداری، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در این مدیریت شکل می گیرد و هر کدام از این کمیته ها، با شرح وظایف مشخص و مدون به فعالیت می پردازند.
دکتر محمدی گفت: در جهت بهبود فرایند پاسخگویی به مخاطبان که از برنامه های مهم و محوری این سازمان بحساب می آید، با بهره گیری از شیوه های نوین،گام های بلندی برداشته است.
وی در خصوص میز خدمت الکترونیکی در بخش درمان تامین اجتماعی یاد آور شد: حذف دفترچه درمانی و جایگزینی نسخه الکترونیک برای اولین بار در سطح کشور در تامین اجتماعی رقم خورد.
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان تصریح کرد: خدمات قابل ارائه به مردم و بیمه شدگان در قالب میز خدمت حضوری و الکترونیکی در واحدهای تابعه این مدیریت احصا شده و فرایند این خدمات در جهت شفاف سازی امور در کمیته تخصصی حقوق شهروندی در حال تدوین است.
وی افزایش کانال های نوبت دهی مراکز درمانی با استفاده از اپلیکیشن تامین و گرفتن نوبت از پزشکان مراکز درمانی با روش USSD و اینترنتی را از جمله خدمات میز خدمت الکترونیکی برشمرد و تاکید کرد: در حال حاضر مراجعین با شماره گیری #142* از طریق گوشی همراه، به راحتی می توانند از پزشک مورد نظر خود نوبت اخذ نمایند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین