کد خبر: 183993624
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با روسای کانونهای بازنشستگی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با روسای کانونهای بازنشستگی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران بحث و گفتگو کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مهدی ترکان رئیس کانونهای بازنشستگی استان اصفهان در این جلسه ضمن بیان تعدادی از درخواستهای بازنشستگان و مستمری بگیران از جمله؛ اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، پرداخت به موقع کسورات بیمه تکمیلی مستمری بگیران، ایجاد مرکز درمانی در شهرستان سمیرم با توجه به افزایش تعداد بیمه شده و احداث بیمارستان در شهرستان لنجان (زرین شهر)، خواستار رسیدگی به امورات، مسائل و مشکلات کانونهای بازنشستگی که نمایندگان بازنشستگان در سراسر استان هستند، شد.
محمد گورابی، مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن خرسندی از این دیدار، تلاش کانونهای بازنشستگی استان را شایسته ارزیابی دانست و این کانونها را پل ارتباطی بین بازنشستگان و سازمان تامین اجتماعی برشمرد و خواستار تعامل بیشتر این کانونها با سازمان شد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان به تعداد مستمری بگیران و بازنشستگان استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تعداد 248 هزار و 931 پرونده در استان اصفهان وجود دارد که تاکنون با همت و تلاش کلیه همکاران توانسته ایم با جدیت برای اجابت درخواست آنها اقدام نماییم.
گورابی به دیگر خدمات سازمان تأمین اجتماعی برای بازنشستگان از جمله تسهیلات و سفرهای زیارتی و پرداختهای بلاعوض در قالب غیرشمول و وام اشاره کرد و گفت: مدیران ارشد سازمان با تعلق خاطر و در نظر گرفتن اهداف کلان سازمان تلاش مضاعف می نمایند تا بتوانند آرامش خاطر و رضایت مستمری بگیران را فراهم و شرایط مطلوب و مناسبی را با همکاری کانونهای بازنشستگی ایجاد نمایند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین