کد خبر: 183993627
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » رشد ٥٠ درصدی خدمات دندانپزشکی درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند از رشد ٥٠ درصدی خدمات دندانپزشکی در این درمانگاه خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر معصومه روزبهانی اظهار کرد: از دی ماه سال گذشته با جذب دندانپزشک دوم و افزایش ظرفیت پذیرش، واحد دندانپزشکی این درمانگاه، رضایتمندان زیادی را جلب کرده است.
وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته، مراجعات به داروخانه درمانگاه نهاوند با رشد ٦ درصدی نسبت به سال قبل از آن، همراه بوده است، خاطرنشان کرد: در این مدت، ٨٦ هزار و ٧٨٥ بیمار به داروخانه مراجعه کرده و با دریافت بیش از ٢٧٧ هزار قلم دارو به ارزش ١٠ میلیارد ریال، به صورت رایگان خدمات گرفتند.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند از تشکیل پرونده الکترونیک برای بیماران مزمن خبر داد و افزود: این امر سهم قابل توجهی از افزایش رضایتمندی بیماران را به خود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: علاوه بر رفع دغدغه‌های بیماران مزمن، داروهای آنان نیز، در بازه زمانی یک و 2 ماهه، به صورت کامل تحویل داده شده است.
دکتر روزبهانی با اشاره به اینکه در سال گذشته، ٨٩ هزار و ٦٤٢ نفر به پزشکان درمانگاه نهاوند مراجعه کرده اند که هزینه آن بالغ بر ١٥ میلیارد ریال بوده است، افزود: این در حالی است که با توجه به مشکلات جذب پزشکان عمومی در برخی از روزهای سال، با محدودیت پذیرش بیمار مواجه بوده ایم.
وی با اشاره به فعالیت ٢٦ کادر درمانی، اداری و غیره در این درمانگاه گفت: طی سال گذشته، ٦ هزار و ٢٥٠ نفر از خدمات مامایی به ارزش ٧ میلیارد ریال به صورت رایگان بهره بردند.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند با بیان اینکه طی این مدت، ٩ هزار و ٨٣٧ مورد آزمایش به ارزش بیش از یک‌میلیارد و ٩٤٤ میلیون ریال برای بیماران به صورت رایگان انجام شد، خاطرنشان کرد: ٤ هزار و ٩٦٨ مورد گرافی به ارزش یک میلیارد و ٣٧ میلیون ریال نیز به بیماران ارائه شده است.
دکترروزبهانی با اشاره به بهره‌مندی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی شهرستان نهاوند از سایر خدمات درمانگاه، افزود: انجام تزریقات و سرم‌تراپی، پانسمان، نوار قلب و غیره نیز مورد توجه بوده است.
وی با بیان اینکه ارزش ریالی تجهیزات مصرفی پزشکی برای ارائه این خدمات، بالغ بر ٨٢٥ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد جذب پزشکان متخصص به منظور ارائه خدمات تخصصی به بیماران باشیم که این امر موجب رضایت‌مندی بیشتر آنها بخصوص مستمری بگیران خواهد شد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین