کد خبر: 184041251
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » رونق اشتغال و پایداری امنیت جامعه منوط به پایداری سازمان تامین اجتماعی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل:

جلسه شورای اداری اداره کل و شعب تابعه تامین اجتماعی استان اردبیل، با حضور مدیرکل تامین اجتماعی این استان و روسای شعب و با محوریت ارزیابی عملکرد سال ١٣٩٦ و همچنین اعلام و تبیین برنامه های عملیاتی سال ١٣٩٧ برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید بشرخواه مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل در این جلسه بر عملکرد اداره کل استان برای تعمیم و گسترش بیمه های اجتماعی بین آحاد مردم تاکید کرد.
وی با تشریح برنامه های سال ١٣٩٧ در سطح سازمان و استان، وصول منابع به منظور ایفای تعهدات قانونی بهنگام را ضروری دانست و اظهار کرد: برنامه ریزی مدون و کارشناسی شده مبتنی بر اهداف سازمانی در شعب باید در راس امور مورد توجه قرار گیرد.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان اردبیل افزود: رونق اشتغال و پایداری امنیت اجتماعی و سیاسی جامعه منوط به پایداری سازمان تامین اجتماعی است، لذا بایستی سعی و کوشش همکاران بر این باشد که خدمات این سازمان گسترش یابد و بیش از پیش تلاش نمایند که کوچکترین سهل انگاری در انجام امورات محوله صورت نگیرد.
بشرخواه با بیان اینکه شاخصهای ارزیابی و رتبه بندی همگام با بررسی سایر مولفه های عملکردی ضروری و در کانون توجه همکاران قرارگیرد، اضافه کرد: تحلیل آماری در جهت شناسایی روند عملکرد به منظور دستیابی به شاخصهای مصوب و ابلاغی لازم الاجراست.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین