کد خبر: 184262621
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » اداره کل تامین اجتماعی خراسان رضوی، میزبان گردهمایی فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات کل استان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

گردهمایی فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات کل خراسان رضوی با حضور فرماندهان این پایگاهها به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد .

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،در این مراسم، مهندس سید محسن نظام خیر آبادی مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به وظیفه خطیر و اثربخش بسیج در کشور اظهار داشت : در شرایط اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی کنونی ، هر مدیری که نشان افتخار بسیج را بر سینه دارد ، باید به گونه رفتار کند که رضایت مردم را کسب کنیم. باید به مردم نزدیک شویم  و مشکلات و درد مردم بویژه قشر ضعیف و محروم را درک نمود .

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید نظام اداره کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی ادامه داد : مردم در بحرانها همیشه پشتیبان قابل اتکائی برای نظام بوده اند و از حریم ولایت دفاع نموده اند . برای این مردم هر کاری که انجام دهیم کم است و مسئولین باید به این مردم انقلابی نزدیک تر شوند .

وی افزود : پیشنهاد می کنم از ظرفیت بسیج برای معرفی خدمات و حمایتهای گوناگون دستگاهها استفاده شود و سطح آگاهی مردم از حق و حقوشان را افزایش دهیم . به عنوان مثال تأمین اجتماعی با ارئه بیمه زنان خانه دار کلیه زنان خانه دار و فاقد هرگونه اشتغالی را زیر چتر پوشش خود قرار می دهد که می توان این خدمت ارزنده را از طریق بسیج ادارات به ارگانها ، نهادها و ادارات مختلف معرفی نمود .

 در ادامه سرهنگ زارعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید رجایی با تبیین اهداف گردهمایی به سند چشم انداز بسیج کارمندان در افق ١٤٠٤ اشاره کرد و گفت : محور عملکرد ما این است که از عمل زدگی پرهیز کنیم و با نگاه عمیق به سند چشم انداز ، برنامه ریزی و طراحی هوشمندانه و قابل اجرا انجام دهیم .
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین