کد خبر: 184754237
تاریخ انتشار: شنبه 02 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » مطالبات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از بیمارستان های تامین اجتماعی تا دو هفته آینده پرداخت می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دکتر نوربخش در بازدید از نمایشگاه ایران هلث:

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت مطالبات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از بیمارستان های این سازمان تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: برای تسریع در پرداخت مطالبات تولید کنندگان تجهیزات پزشکی از مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی نیز اقدامات موثری در حال انجام است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) بر حمایت سازمان تأمین اجتماعی از شرکتهای تولید کننده تجهیزات پزشکی و سلامت تأکید کرد.

دکتر نوربخش افزود: نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) به صورت سالانه برگزار می شود و پیشرفت تولیدات داخلی هر سال بهتر از سال قبل در این نمایشگاه مشخص می شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گفت: تجهیزات پزشکی از جمله کالاهای ارزبر و راهبردی هستند و اهمیت حیاتی دارند بنابراین تولید این تجهیزات در داخل کشور از اهمیت حیاتی برخوردار است.

دکتر نوربخش با بیان اینکه نهادهای تولیدکننده درمان در کشور مهمترین عوامل توسعه تولید کالای ایرانی در این رشته محسوب می شوند، افزود: یکی از این نهادها سازمان تأمین اجتماعی است که دومین تولید کننده خدمات درمانی در کشور است. در شرایط فعلی و حتی در شرایط عادی حمایت از کالای ایرانی بویژه در حوزه تجهیزات پزشکی اهمیت بالایی دارد و تولید داخلی باکیفیت قطعا از سوی سازمان تأمین اجتماعی حمایت می شود

وی ادامه داد: تجهیزات مربوط به علوم پزشکی و ابزار جراحی در دنیا پیشرفت بسیار سریعی دارد و سرعت پیشرفت و توسعه در این رشته بسیار بیشتر از بقیه حوزه ها است. خوشبختانه در این حوزه محصولات داخلی کاملا همپای پیشرفتهای تکنولوژیکی در حال توسعه هستند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از غرفه های شرکتهای تولید کننده تجهیزات پزشکی بازدید کرد و به گفتگو با مدیران این شرکتها پرداخت.

دکتر نوربخش همچنین از غرفه های شرکت اوزان و شرکت بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی که از شرکتهای متعلق به هلدینگ دارویی تأمین اجتماعی هستند بازدید کرد و مدیران عامل این دو شرکت گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده به مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ارائه دادند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین