کد خبر: 184863617
تاریخ انتشار: شنبه 02 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بخشودگی جرایم کارفرمایان رویکرد اساسی در حمایت از تولید ملی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: بخشودگی جرایم کارفرمایان یک حرکت و رویکرد اساسی در حمایت از تولید ملی از سوی سازمان تامین اجتماعی است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حضرت آیت الله میرعمادی در دیدار با نصرالله بازوند معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و علی جهانی مدیر کل تأمین اجتماعی استان لرستان با اشاره به اهمیت و ضرورت حمایت و پشتیبانی از برنامه ها و سیاستهای تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی با اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان کمک شایان و قابل توجهی به صاحبان صنعت و تولید و رونق کسب و کار می کند.
مهندس نصرالله بازوند معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار به جایگاه و نقش حوزه تعاون و کار در جامعه پرداخت و گفت: این حوزه به لحاظ رسالتهای خطیر و مؤثری که دارد نقش زیادی در برقراری رفاه، و عدالت اجتماعی در جامعه و بویژه شکوفایی کار و تولید و اقتصاد کشور دارد لذا می طلبد تا با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اتخاذ تدابیر مناسب و هماهنگی و همدلی مدیران زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی و مؤلفه های آن فراهم کنند.
دکتر علی جهانی مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان نیز به حجم خدمات و جامعه تحت پوشش این سازمان اشاره کرد و گفت: بیش از 220هزار نفر بیمه شده اصلی در این استان تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارند که با احتساب عائله تحت تکفل آنان، بیش از 40 درصد جمعیت استان لرستان زیر چتر حمایتی سازمان تأمین اجتماعی هستند.
دکتر جهانی همچنین افزود: ماهانه 70میلیارد تومان به مستمری بگیران تامین اجماعی این استان اعم از بازنشسته ، بازمانده و از کار افتاده کلی مستمری از سوی سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین