کد خبر: 185178524
تاریخ انتشار: دوشنبه 04 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر عملکرد مثبتی در افزایش سطح رضایتمندی بیمه شدگان دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار بوشهر:

فرماندار بوشهر، بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی را یکی از مراکز درمانی مهم و تاثیر گذار در استان بوشهر ارزیابی کرد و گفت: این بیمارستان، بعنوان بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی در این استان، در افزایش سطح رضایتمندی و ارائه خدمت درمانی مطلوب به مراجعین، عملکرد بسیار خوبی داشته است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس جمشیدی در مراسم معارفه سرپرست بیمارستان سلمان فارسی، اظهار داشت: بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر با  ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی، نقش موثری در پیشبرد اهداف درمانی این استان داشته است.
وی با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: این طرح از موفقیتها و دستاوردهای دولت یازدهم بوده و خدمات ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان به مردم ارائه می‌شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: بیمارستان سلمان فارسی بوشهر بعنوان بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی استان، در ارزیابی استانداردهای اعتبار بخشی، رتبه دو در بین بیمارستان های هم تراز و رتبه سه در کل بیمارستان های تامین اجتماعی را داراست.
دکتر یلدا دارابی افزود: اقدامات ارزشمند و چشمگیری در این مرکز درمانی انجام شده و تلاش خواهیم کرد به چشم انداز سازمان که رسیدن به بهترین بیمارستان استان و برترین بیمارستان ملکی سازمان است، دست یابیم.
وی تصریح کرد: با استفاده از ظرفیتهای سازمان تامین اجتماعی، گسترش خدمت رسانی به مردم این استان را درنظر داریم و تلاش خواهیم کرد با ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب، رضایتمندی بیشتر مراجعین را فراهم کنیم.
گفتنی است در پایان این مراسم، دکتر جلال شجاعت بعنوان سرپرست بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر معرفی شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین