کد خبر: 185178525
تاریخ انتشار: دوشنبه 04 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان موثرترین اقدام تامین اجتماعی در جهت حمایت از تولید است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان بهترین اقدام در حوزه حمایت از تولید است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد دامادی اظهار کرد: در شرایطی که تولید در کشور با مشکلاتی مواجه هست، اقدام تامین اجتماعی در بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب نقش مهمی در حمایت از تولید ایفا می‌کند.
وی با اعلام اینکه هر دستگاه و نهادی در حمایت از تولید کالای ایرانی باید از همه توان خویش به خوبی استفاده کند، تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی هم در این برهه از زمان با اجرای طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان گامی در جهت حمایت از تولید برداشته و انتظار هست که کارفرمایان از این فرصت استفاده کنند.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تولید کنندگان شرکای سازمان تامین اجتماعی هستند، گفت: اجرای این طرح برای تولید کنندگان یک فرصت بسیار مناسب در جهت حمایت از تولید کالای ایرانی است و باید این موضوع را به فال نیک گرفت.
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین