کد خبر: 185242162
تاریخ انتشار: دوشنبه 04 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای حمایت ازکاروتولیداست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

محمود یارعلیزاده گفت : کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی فقط تا دهم تیر ماه فرصت دارند تا از 100 درصد بخشودگی جرایم بیمه ای بهره مند گردند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با اعلام اینکه طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب در راستای حمایت از کارفرمایانی است که در حوزه تولید و خدمات اعم از بخش دولتی ، خصوصی و دیگر دستگاههای اجرایی فعالیت دارند در طول سه سال متوالی اجرا شده است و امسال نیز این طرح از دهم اردیبهشت ماه سالجاری آغاز گردیده و تا دهم تیرماه نیز ادامه دارد.
یارعلیزاده با اشاره به اینکه این قانون فرصت بسیار خوبی را برای صنایع و کارگاههای استان که با مشکلات عدیده ای روبرو هستند فراهم نموده است تصریح کرد : با تمهیدات بعمل آمده با تمام توان از کارفرمایان استقبال نموده و امیدواریم در این فرصت باقیمانده این عزیزان بتوانند ازمزایای بخشودگی جرایم بیمه ای برخوردار شوند.
وی اظهار داشت : از تمامی کارفرمایان بویژه کارگاههای بزرگ استان از جمله گروه ملی صنعتی فولاد ، شرکتهای کشت و صنعت ، شهرداریها و اتوبوسرانی شهرستان اهواز دعوت می کنم تا به این طرح به عنوان یک فرصت برای دستگاه متبوع خود نگاه کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین