کد خبر: 185304047
تاریخ انتشار: سه شنبه 05 تير 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

در دیدار سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران با رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان بر برنامه ‏ریزی جهت بکارگیری دانش آموختگان حوزوی تاکید شد.

این دیدار با حضور سرکار خانم دکتر زهرا آیت اللهی رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی، سرکار خانم رحمتی، حجت الاسلام و المسلمین محمد سلطانیه سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان و آقای سید محمد میرصالحی رییس اداره شناسایی و ساماندهی دانش آموختگان برگزار گردید.

خانم آیت اللهی در ابتدا شرحی از اقدامات انجام شده شورا در ارتباط با موضوع فعالیت‏ های دانش آموختگان حوزوی ارائه و سپس پیشنهاداتی جهت برنامه ریزی و تسهیل فعالیت ایشان در برنامه های مرتبط بیان فرمودند.

در ادامه سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران، توضیحاتی درباره برنامه ‏ها و فعالیت‏‏های اداره کل امور دانش آموختگان ارائه کردند و سپس به بیان هدف از تشکیل جلسه پرداختند.

مقرر گردید به عنوان اولین اقدام، اداره کل امور دانش آموختگان، اسامی فارغ التحصیلان حوزوی متخصص در عرصه ارائه مشاوره پیش از ازدواج در موضوعات تخصصی اخلاق و احکام، مشاوره و مسائل حقوقی را معرفی نماید و برنامه ریزی لازم جهت بهره برداری از دانش و تجربه این افراد انجام پذیرد. استفاده از ظرفیت عظیم حوزه‌های علمیه خواهران در جهت کاهش طلاق به عنوان یکی از مهم ترین آسیب های اجتماعی با اولویت آموزش و پیشگیری از آن، از مهم ترین اهداف این برنامه خواهد بود.

لازم به ذکر است که در معرفی افراد فوق، اولویت با دانش آموختگانی است که کاربرگ دریافت اطلاعات فردی دانش آموختگان را تکمیل نموده ‏اند. این کاربرگ در سامانه نظرسنجی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران هم چنان فعال است و دانش آموختگان و مبلغانی که تاکنون موفق به تکمیل آن نشده اند، با مراجعه به آدرس https://poll.whc.ir امکان تکمیل آن را دارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین