کد خبر: 185304825
تاریخ انتشار: سه شنبه 05 تير 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

در دیدار سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران با سرپرست دفتر دانش آموختگان حوزه های علمیه بر برنامه ‏ریزی جهت افزایش همکاری و هم افزایی این دو نهاد حوزوی تاکید شد.

این جلسات کارشناسی با حضور مسئولین دو اداره مرتبط با فعالیت های دانش آموختگان برادر و خواهر حوزه های علمیه به صورت هفتگی و متناوب تشکیل می شود. جلسه هفته جاری با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید علی میرمطلبی سرپرست دفتر دانش آموختگان حوزه های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین محمد سلطانیه سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران، آقای مرتضی برگستان رییس اداره حمایت از بکارگیری و آقای سید محمد میرصالحی رییس اداره شناسایی و ساماندهی دانش آموختگان برگزار گردید.

موضوع جلسه این هفته، مشارکت حوزه های علمیه برادران در معرفی دانش آموختگان حوزوی در برنامه مشترک اداره کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران با شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.

مقرر گردید در جلسه ای با حضور سرکار خانم آیت اللهی رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی، رییس دفتر دانش آموختگان حوزه های علمیه برادران نیز حضور داشته و اسامی متخصصان این عرصه را با اولویت ها و شاخص های تعیین شده به این شورا معرفی نماید.

لازم به ذکر است حسب برنامه ریزی های انجام شده مسئولین اداره کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران، در معرفی دانش آموختگان در تمام فعالیت های انجام شده این اداره کل، اولویت با دانش آموختگانی است که کاربرگ دریافت اطلاعات فردی دانش آموختگان را تکمیل کرده‏اند. این کاربرگ در سامانه نظرسنجی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران هم چنان فعال است و دانش آموختگان و مبلغانی که تاکنون موفق به تکمیل آن نشده اند، با مراجعه به آدرس https://poll.whc.ir امکان تکمیل آن را دارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین