کد خبر: 185350779
تاریخ انتشار: سه شنبه 05 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در حمایت از تولید کننده و کالای ایرانی دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران:

بدهی بیمه ای کارگاه های بدهکار حدود ٨٠٠ میلیارد تومان می شود که به قطعیت رسیده است و با در نظر گرفتن تعداد کارگاه هایی که هنوز بدهی های آنها در دست بررسی است، مبلغ کل بدهی به هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی با اشاره به شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در این راستا می‌توانند نقش مهمی را در حمایت از تولیدکنندگان و نیروهای مولد جامعه ایفا کند؛ زیرا حمایت از کالای ایرانی مباحث گسترده‌ای همچون ایجاد اشتغال، حفظ اشتغال نیروهای مولد، حمایت از خرید کالای داخلی و در نهایت رونق اقتصادی در کشور را دربردارد.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به پایان مهلت قانونی بخشودگی جرایم تا تاریخ ١٠ تیر سال جاری گفت: به منظور بهره‌مندی کلیه کارفرمایان مدیون از بخشودگی جرایم در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ٩ و١٠ تیر ماه سال جاری؛ کلیه شعب تا ساعت٢٠ نسبت به اخذ درخواست بخشودگی جرایم کارفرمایان آماده ارائه خدمات هستند.
حیدری با اشاره به عملکرد اداره کل غرب تهران بزرگ گفت: اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ یکی از بزرگترین ادارات کل بیمه در کشور است که حدود یک‌سوم حجم عملیات کشور در تهران متمرکز می‌باشد. بیش از ٣ میلیون و ٦٠٠ هزار نفر جمعیت نیز تحت پوشش این اداره کل هستند و همچنین ٢٩٥ هزار نفر مستمری‌بگیر به ١٢٠ هزار کارگاه فعال خدمات بیمه‌ای ارائه می‌شود.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ همچنین از اجرای ٢ طرح صدور دفترچه درمانی غیرحضوری و استقرار میز خدمت در کلیه شعب در هفته تامین اجتماعی خبر داد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین