کد خبر: 185406704
تاریخ انتشار: سه شنبه 05 تير 1397
خانه » سایت های خبری » وارث » ادیب یزدی مطرح کرد: بالاترین شاخصه مرحوم حجت الاسلام حسینی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حجت الاسلام ادیب یزدی با بیان اینکه حجت الاسلام موسوی حسینی یک روحانی موثر بود، به بالاترین شاخصه رفتاری او اشاره کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از وارث: ادیب یزدی مطرح کرد: بالاترین شاخصه مرحوم حجت‌الاسلام حسینیوارث: حجت‌الاسلام «مرتضی ادیب یزدی» کارشناس مسائل دینی و از واعظان کشور درباره ویژگی‌های مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی‌اکبر موسوی حسینی گفت: حجت‌الاسلام حسینی یکی از آیات روزگار ما بود که تمام عمرش را در راه تعلیم و تربیت و ارتقای فرهنگ مردم به‌کار برد و واقعاً در این مسیر توفیقاتی بس عظیم داشت.

وی با بیان این مطلب که حجت‌الاسلام حسینی یک روحانی مؤثر بود، افزود: کیفیت رفتاری او مبتنی بر آموزه‌های شرع و سنت رسول خدا(ص) بود.

حجت‌الاسلام ادیب یزدی خاطرنشان کرد: بنده مرحوم حسینی را از پیش از انقلاب می‌شناختم که در مدرسه علمیه و ... به تدریس می‌پرداختند، از طرفی، جوانانی که دل به حرف‌های ایشان می‌سپردند، می‌دیدیم که در زندگی توفیقات بزرگی به دست می‌آوردند و به مقامات والایی از حیث اخلاقی و رفتاری می‌رسیدند.

وی با تأکید بر اینکه به هیچ عنوان از مرحوم حاج آقا حسینی غیبتی شنیده نشد، بیان کرد: این بالاترین شاخصه مرحوم حسینی بود.

حجت‌الاسلام ادیب یزدی افزود: بدیهی است که دشمنان شیطنت‌هایی نسبت به روحانیون متعهد و مؤثر کنند تا مردم را از آن فرد روحانی جدا کند، اما باید بگویم که در تمام سختی‌ها و شدائدی که برای علمای بزرگ ما همچون مرحوم حسینی در طول تاریخ رخ داده، کوچک‌ترین گلایه‌ای از سوی ایشان دیده نشد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین