کد خبر: 185490320
تاریخ انتشار: چهارشنبه 06 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » اجرای بیش از یک هزار مورد بازدید دانش آموزی از واحدهای تامین اجتماعی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از سال ٩٤، ورود مفاهیم تامین اجتماعی به مدارس و دانشگاهها در دستور کار این سازمان قرار گرفت، گفت: سال گذشته هماهنگی بالغ بر یک هزار بازدید توسط ٣٤ هزار دانش آموز از شعب و مراکز تامین اجتماعی در سراسر کشور انجام گرفت.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سعید حسینی در برنامه تلویزیونی فوق العاده شبکه امید افزود: دانش آموزان، بیمه شدگان وکارفرمایان آینده کشور هستند و از این رو این برنامه با هدف آشنایی آنها با مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی اجرا می شود.
وی اظهار داشت: همچنین ٧٠ نشست آموزشی با موضوع تامین اجتماعی ویژه دانشجویان در دانشگاههای کشور برگزار کردیم.
حسینی طرح مفاهیم تامین اجتماعی در کتب درسی دانش آموزان و دانشجویان را یکی دیگر از اقدامات سازمان تامین اجتماعی جهت ترویج بیمه اعلام کرد و گفت: بیش از یکصد مفهوم تامین اجتماعی آماده شده است و با همکاری وزارت آموزش و پرورش برخی در کتب درسی دانش آموزان وارد شده اند و مابقی بتدریج در کتب درسی وارد می شوند.
مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در خصوص آغاز بیمه پردازی گفت: بیمه همراه با اشتغال است و از زمانی که فرد مشغول به کار می شود، مشمول تامین اجتماعی است و باید کارفرما از همان روز اول اشتغال فرد را بیمه و حق بیمه را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند.
حسینی افزود: سازمان تامین اجتماعی در قبال بیمه شدگان تکالیفی دارد و آنها را در هنگام بیماری، بیکاری، حادثه، پیری و ازکارافتادگی حمایت می کند.
وی در خصوص آگاهی بیمه شدگان و عموم مردم از قوانین تامین اجتماعی گفت: علاقه مندان می توانند جهت مطالعه قوانین به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه کنند و همچنین موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی نیز کتب متعددی را در این زمینه تهیه و چاپ کرده است که بیمه شدگان می توانند اطلاعات کاملی را از مسائل بیمه ای از آنها دریافت کنند.

ویدیو حضور مشاور معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان در برنامه فوق العاده شبکه امید با موضوع معرفی بیمه های اجتماعی

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین