کد خبر: 185729932
تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » میز خدمت تحقق بخش حقوق شهروندی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی ایلام:

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: شان شهروندان در مراجعه به ادارات تامین اجتماعی با تشکیل "میزخدمت" حفظ می شود و "میز خدمت" تحقق بخش حقوق شهروندی است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سهیلا ملکشاهی ظهار داشت: شان شهروندان در مراجعه به ادارات تامین اجتماعی با تشکیل "میزخدمت" حفظ و "میز خدمت"  تحقق بخش حقوق شهروندی است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و مراجعه آنان به ادارات برای برطرف کردن مشکلات اداری و یا سایر موارد باید به بهترین نحو ممکن پاسخ داده شود گفت: مراجعه کنندگان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و سرمایه ارزشمند هر اداره و ارگانی است و لازم است شان و کرامت مراجعه کنندگان حفظ شود.

وی میز خدمت را تحقق رعایت حقوق شهروندی دانست و بین کرد: شهروندان مراجعه کننده دارای ارزش حضور، وقت و پاسخگویی به بهترین نحو هستند که در اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام این مهم مورد توجه قرار گرفته است.

ملکشاهی ، تشکیل میز خدمت را یکی از اقدامات تامین اجتماعی استان ایلام در راستای ارزش‌گذاری به وقت ارباب و رجوع است دانست و تصریح کرد: ارباب رجوع برای سازمانی خدمات‌ده مانند تامین اجتماعی سرمایه ارزشمند و قابل احترام است که نباید وقت و زمان وی را گرفت و در این راستا میز خدمت تسریع کننده پاسخگویی است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام حضور خود و معاونین و کارشناسان در میز خدمت را اعلام کرد و گفت: با استقرار و تشکیل و عملیاتی کردن میز خدمت علاوه بر خود سایر معاونین و کارشناسان با استقرار در میز خدمت به خواسته ارباب رجوع در بدو ورود و بدون ائتلاف وقت پاسخ و راهنمایی می‌شوند.

ملکشاهی نتیجه میز خدمت را از بدو استقرار تاکنون در اداره کل متبوع خود را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با استقرار سیستم نظر سنجی و بررسی علمی بیش از 98 درصد مراجعه کنندگان از پاسخ و ارائه خدمت در این طرح(میز خدمت) رضایت کامل دارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین