کد خبر: 185746599
تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » استقرار میز خدمت در اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: به منظور خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع، میز خدمت در این اداره کل راه اندازی شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سهیلا ملکشاهی در بازدید از میزخدمت اداره کل تأمین اجتماعی استان ایلام اظهار داشت: میز خدمت در فضایی مناسب در طبقه همکف برای مراجعه ارباب رجوع با رعایت موارد مندرج در مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری به نحوی که ارباب رجوع بتواند بدون نیاز به مراجعه و پیگیری از واحدهای مختلف دستگاه اجرایی و تنها از طریق میز یادشده، خدمت یا پاسخ مورد نیاز خود را دریافت کنند راه اندازی شده است.

ملکشاهی با اشاره به تکریم ارباب رجوع در نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: میز خدمت به عنوان یک خدمت شایسته و ارزشمند برای خدمتگزاری به مردم ایران و رعایت حقوق شهروندی در سازمان های دولتی محسوب می شود.

وی افزود: به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایت مندی آنان میز خدمت با حضور کارشناس اداره کل آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان است.

ملکشاهی تاکید کرد: کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، شتاب در ارائه خدمات و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم از مهمترین مزیت‌های دایر کردن میز خدمت است.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان ایلام گفت: متصدی میز خدمت در این اداره کل با راهنمایی خدمت مورد نظر به مراجعه کنندگان و راهنمایی های لازم، مراجعه به واحد های تخصصی را برای ارباب رجوع آسان تر می کند و از سردرگمی و اتلاف وقت آنها جلوگیری می کند.

ملکشاهی اظهار داشت: درخواست ها و نیازهای مطرح شده توسط ارباب رجوع در قالب سرویس هایی همچون: نظرسنجی، شکایت، پرسش و پاسخ از شهروندان دریافت و سپس به کارشناسان مربوطه ارجاع داده می شود تا با ایجاد وظیفه و تقسیم کار، به آنها رسیدگی شود.

وی در پایان گفت : ارائه خدمات در همه روزهای کاری و در طول ساعات اداری به طور پیوسته در میز خدمت انجام می شود. سرعت، دقت و کیفیت انجام امور مسلماً نقش زیادی در مراجعه ارباب‌رجوع به ادارات بازی می‌کند اما مهم‌تر از آن نحوه رفتار و برخورد با خدمت گیرندگان است چراکه ایجاد حس اعتماد در مردم و رضایتمندی آنان از نحوه ارائه خدمات تأثیر مستقیمی در پیشرفت عملکرد آن اداره کل دارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین