کد خبر: 185795723
تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 تير 1397
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس محترم جمهور با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته : مردم پیش از گرانی از فساد گله مند هستند؛ وقتی اختلاس ها و این حقوق های نجومی را می بینند ناراحت می شوند؛ چطور می شود یک نفر 30 تا 40 میلیون تومان حقوق می گیرد ولی یک جوان اگر کار هم داشته باشد یک میلیون تومان حقوق می گیرد که هیچ در زندگی اثر ندارد؛ لذا باید بی عدالتی در جامعه رفع شود و مردم بهبود معیشت و اقتصاد را در سفره هایشان احساس کنند و همواره حس آرامش داشته باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله عصر روز پنجشنبه 1397/04/07 در دیدار با دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس محترم جمهور خواستار حل مشکلات اقتصادی کشور شدند و فرمودند: مشکل معیشت و گرانی حتما باید حل گردد و مسئولین محترم بر بازار اشراف داشته باشند. ایشان در این دیدار ضمن انتقاد از عدم مدیریت در کشور فرمودند: دشمن وارد جنگ اقتصادی شده است و باید مدیریت صحیح داشته باشیم، خیلی از چیزها به تحریم هم ربطی ندارد و اگر اشراف بر وضعیت کشور باشد، موضوع حل میشود. باید حرف مردم را شنید و به خواسته های آن ها توجه کرد و اگر مشکلی هست مردم راقانع کرد.

معظم له در ادامه فرمودند: مردم پیش از گرانی از فساد گله مند هستند؛ وقتی اختلاس ها و این حقوق های نجومی را می بینند ناراحت می شوند؛ چطور می شود یک نفر 30 تا 40 میلیون تومان حقوق می گیرد ولی یک جوان اگر کار هم داشته باشد یک میلیون تومان حقوق می گیرد که هیچ در زندگی اثر ندارد؛ لذا باید بی عدالتی در جامعه رفع شود و مردم بهبود معیشت و اقتصاد را در سفره هایشان احساس کنند و  همواره حس آرامش داشته باشند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی فرمودند: همواره باید به مردم خدمت کنید. نباید جوری باشد که مسئولان محترم بیایند در قم مراجع را ببینند و بروند ولی حرف آن ها زمین بماند و عملی نشود. چند سال است که گفته ایم دیر کرد حرام است ولی همچنان اخذ دیرکرد ادامه دارد.

ایشان افزودند: قرارداد FATF مایه ننگ است، جلوی آن را بگیرید؛ گزارش می آید سند 2030 در حال اجراست، مانع آن شوید. در مورد فضای مجازی که اصرار ما بر بومی سازی مطلق آن است ولی باز عده ای دنبال مسائل دیگرند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله ضمن ضروری دانستن وحدت و همدلی، هرگونه اختلاف را مایه سوء استفاده دشمن بیان کردند که نباید اتفاق بیفتد و تاکید کردند که همگی باید به دولت کمک کنند تا مشکلات برطرف شود.

ایشان خطاب به مردم فرمودند: درخواست شما به حق است و مشکل اقتصادی وجود دارد، اما اجازه موج سواری دشمن را ندهید، ان شاءالله مسئولان همت می کنند  و با وحدت و همدلی و کمک به دولت مشکلات را حل می نمائید.

این مرجع تقلید با اشاره به این که اصل مردم هستند فرمودند: این مردم مطمئناً از نظام حمایت می کنند و مشکلات خود را حل خواهند کرد، و بار دیگر به آمریکا و ایادی آن ها خواهند فهماند که اجازه دخالت با آنان نخواهند داد.

ایشان در پایان فرمودند: تمام غم و نگرانی ما مشکلات مردم است،مردم از علما توقع دارند حرف آن ها را انتقال دهند، مردم توقع دارند که بی عدالتی نباشد. اگر مردم عدالت را ببینند پای نظام و انقلاب می مانند، همانطور که در 40 سال گذشته مانده اند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین