کد خبر: 186102745
تاریخ انتشار: شنبه 09 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » استقرار میز خدمت در شعب تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ خبر داد:

به منظور تامین حقوق شهروندی مراجعان، طرح ملی استقرار"میز خدمت" در کلیه شعب غرب تهران بزرگ با جدیت و تلاش مسئولان و کارکنان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در نشست شورای اداری ‌گفت: سازمان تامین اجتماعی بنا به ماهیت و فلسفه خود یک سازمان حمایتگر است که با بیش از ٤٠ میلیون مخاطب ارتباط دارد و طی سال‌های گذشته این سازمان در زمینه رویکرد گسترش ارائه خدمات غیرحضوری اقدامات گسترده‌ای از جمله ارسال لیست غیرحضوری، بازرسی الکترونیکی، پرونده الکترونیکی، ابلاغ الکترونیکی و ... را جهت ارتقای رضایتمندی مخاطبان نهادینه کرده است و نزدیک به دو دهه در مراکز مشاوره عملیاتی کرده است.
حیدری، دستور‌العمل رئیس جمهوری در خصوص حقوق شهروندی را یکی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر در استقرار دولت الکترونیک و رعایت حقوق شهروندی در کلیه ادارات دانست و افزود: با توجه به اهمیت موضوع حقوق شهروندی و دستورالعمل دکتر نوربخش، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کارگروه تخصصی در اداره کل غرب تهران بزرگ تشکیل شده و پس از بومی کردن دستورالعمل‌ها  از این هفته و با تلاش معاونان، روسای شعب، روسای ادارات و کارشناسان به منظور تامین حقوق شهروندی استقرار میز خدمت در شعب غرب تهران بزرگ در دستور کار قرار گرفت.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ تامین حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، افزایش رضایتمندی و همچنین پاسخگویی مناسب و به موقع در تامین اجتماعی را منحصر به یک واحد ندانست و تصریح نمود: همانگونه که مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تاکید داشت سازمان‌های پیشرو که ماهیت خدمت‌رسانی به آحاد مردم را دارند، باید به سمتی حرکت نمایند که کلیه خدمات به مراجعان؛ غیرحضوری و الکترونیکی شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین