کد خبر: 186131297
تاریخ انتشار: شنبه 09 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » مردم شهر درعا از ارتش سوریه استقبال کردند + تصاویر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ پس از تسلیم تروریست ها، صدها نفر از اهالی شهر `ابطع` در 20 کیلومتری شمال شهر درعا، از یگان های ارتش سوریه استقبال کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ پس از تسلیم تروریست ها، صدها نفر از اهالی شهر "ابطع" در 20 کیلومتری شمال شهر درعا، از یگان های ارتش سوریه استقبال کردند.

مردم شهر ابطع که از صبح امروز در میدان اصلی شهر تجمع کرده بودند از تلاش های ارتش سوریه برای پاکسازی تروریست ها و برقراری امنیت منطقه، قدردانی کردند.

گفتنی است ارتش سوریه در صدد تسلط یافتن بر مرزهای این کشور با اردن است و این نبرد همچنین بی هیچ شک و تردیدی به تلاش های رژیم صهیونیستی برای ایجاد منطقه بی طرف در جنوب این کشور پایان خواهد داد.

بر اساس برخی آمارها بیش از 360 هزار تروریست از 101 کشور جهان در بیش از 100 گروه تروریستی در جریان بحران سوریه حضور دارند، ولی نتوانسته اند تاکنون به اهداف مورد نظر حامیان خود برسند.

این گروه های تروریستی از کشورهای مختلفی از جمله عربستان، امارات و آمریکا تامین مالی و نظامی می شوند. در عین حال به دلیل اختلافات اهداف این کشورها در سوریه، گروه های تروریستی در اکثر مواقع با یکدیگر درگیر می شوند و غیرنظامیان را هدف قرار می دهند.

...................
پایان پیام/ 167

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین