کد خبر: 186166170
تاریخ انتشار: شنبه 09 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » تبعیض در توزیع طرح ترافیک خبرنگاران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا با اشاره به انتشار ناقص لیست خبرنگاران دریافت کننده آرم طرح ترافیک گفت: به نظر می رسد ابهامات زیادی وجود دارد، تبعیضاتی صورت گرفته که شهرداری از انتشار اسامی رسانه ها هراس دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز محمد علیخانی، با اشاره به انتشار لیست ناقص خبرنگاران دریافت کننده آرم طرح ترافیک گفت: معاونت حمل و نقل ترافیک و سازمان ترافیک شهرداری طبق مصوبه شورا و دستورالعمل اجرایی عوارض، باید نام خبرنگاران به اضافه نام رسانه‌شان را منتشر می‌کرد که معاونت حمل و نقل این کار را انجام نداده و خلاف مصوبه عمل کرده است. 

 
وی با بیان اینکه طبق قانون باید اسامی خبرنگاران و رسانه‌های آنها اعلام شود، گفت: این کار با تأخیر انجام شد و مدت زیادی طول کشید تا معاونت یک لیست ناقص را منتشر کند. این مسئله باعث افزایش ابهامات شده است. 

 
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا با اشاره به اینکه یک ماه قبل نامه زدیم و از شهرداری درخواست کردیم که سریع‌تر اسامی خبرنگارانی که آرم طرح ترافیک دریافت کرده‌اند را برای شورا ارسال کند، گفت:‌ اما شهرداری پاسخی نداد. شهرداری تخلف کرده و قطعا این موضوع را پیگیری می‌کنیم. 

 
علیخانی با تأکید بر این موضوع که ظرف چند روز آینده باید علت کار این شهرداری مشخص شود، گفت: به نظر می‌رسد ابهامات زیاد است و تبعیضاتی صورت گرفته که شهرداری از انتشار اسامی رسانه‌ها هراس دارد. 

 
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه از ابتدا معاونت حمل و نقل ترافیک با تخصیص آرم طرح ترافیک خبرنگاری مشکل داشت،‌ گفت: مسئولین معاونت اعلام می‌کردند که این کار رانت است و مشکل دارد و هر کسی که به طرح جدید ترافیک اعتراض دارد به این دلیل است که رانتش قطع شده است. 

 
علیخانی گفت:‌ ما به مسئولین معاونت اعتماد کردیم ولی مصوب کردیم که اسامی را منتشر کند، به نظر می‌رسد چیزی که آنها ادعا می‌ کردند، در عمل محقق نشده و مبارزه با رانت نداشته‌اند و نتوانستند در این زمینه کاری کنند وگرنه دلیلی نداشت که لیست را این چنین منتشر کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین