کد خبر: 186270546
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » همکاری شهرداری تهران با سازمان تامین اجتماعی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اعلام آمادگی همکاری دوجانبه معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران با سازمان تامین اجتماعی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به همراه مشاوران و مدیران این مجموعه طی نشست مشترکی با معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بر همکاری دوجانبه در راستای توسعه فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی تاکید کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی،در نشست مشترکی فی مابین آقای دکتر ولی اله شجاع پوریان معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران وآقای دکتر محمدرضا جعفریان معاون فرهنگی و اجتماعی  سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید. آقای دکتر جعفریان به تشریح فعالیت های حوزه عملکردی این معاونت پرداخت و اظهار داشت که بالغ بر7میلیون و200هزار نفراز شهروندان تهرانی( حدود75 درصد) تحت پوشش این سازمان می باشند.لذا به اقدامات فرهنگی وتاثیر آن بر افراد امیدوار هستیم. ایشان افزودند بی شک همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی دو نهاد عمومی و غیردولتی شهرداری و سازمان تامین اجتماعی که طیف گسترده ای از جامعه را تحت پوشش دارند می تواند موجب افزایش رضایتمندی آنان را فراهم آورد.

در ادامه این نشست صمیمی آقای دکتر شجاع پوریان بروجود زمینه های همکاری مشترک بین این دونهاد و لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی برای جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی بخصوص کارگران و بازنشستگان در سطح شهر تهران تاکید نمودند و اظهار داشتند که امکان همکاری در این زمینه وجود دارد.
   در پایان مدیران کل حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی هریک به صورت جداگانه برتشریح عملکردهای حوزه خود پرداختند و ابراز امیدواری کردند، با استفاده ازخلاقیت های موجود بین این دونهاد امکان توسعه خدمات فرهنگی برای عموم مردم فراهم شود و مقرر گردید کارگروهی مشترک به منظورشناسایی زمینه های همکاری و تهیه پیشنهاد  در قالب تفاهم نامه تشکیل گردد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین