کد خبر: 186279610
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » سالک: طرح عدم کفایت رئیس جمهور فرار به جلوی اصلاح طلبان است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طرح عدم کفایت رئیس جمهور نشان دهنده این است که اصلاح طلبان اولویتی برای حل مسائل کشور ندارند.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز حجت‌الاسلام احمد سالک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور که از سوی تعدادی از اصلاح‌طلبان مطرح شده است،گفت: شرایط فعلی کشور ایجاب می‌کند که یک وحدت و انسجام محکمی بین سران قوا و بدنه قوا صورت گیرد و طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور به مصلحت کشور نیست.


وی با بیان اینکه انتقادات بسیاری به عملکرد دولت درباره مشکلات ایجاد شده در حوزه معیشتی و اقتصادی مردم وجود دارد، اظهار داشت: نباید مشکلات موجود در حوزه اقتصادی را با طرح عدم‌کفایت رئیس‌جمهور خلاصه کرد، زیرا این طرح راه‌حل مشکلات اقتصادی نیست.

 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: انتقاد از دولت به‌جاست، اما این انتقادها نباید موجب شود که انسجام داخلی خدشه‌‌دار شود، زیرا در شرایط تحریمی اوضاع سخت‌تر می‌شود و نیازمند اتحاد و یکپارچگی بیشتری بین قوا هستیم.

 
حجت‌الاسلام سالک ضمن مخالفت با طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور، گفت: پیشتر نیز طرح استیضاح و یا عدم کفایت رئیس‌جمهور در مجلس مطرح شده بود، اما برخی آقایان در مجلس این تلاش را ناکام گذاشتند، زیرا همه حامی دولت بودند، اما حالا نمی‌دانم چه شده که طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور را مطرح کرده‌اند؟

 
وی، شرایط زمانی و مکانی برای طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور را فاقد کارآیی دانست و اظهار داشت: طرح عدم‌کفایت رئیس‌جمهور که از سوی اصلاح‌طلبان مطرح شده، نوعی فرار به جلوست و نکته مهم این است که باید وضعیت موجود کشور را بشناسند و ببینند که اولویت‌‌های مهم چیست و آنها را در صدر امور و رسیدگی‌ها قرار دهند.

 
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور نشان‌دهنده این است که اصلاح‌طلبان اولویت‌شناسی برای حل مسائل کشور ندارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین