کد خبر: 186282428
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » فیفا میزبان جام جهانی را هم جریمه کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شنبه شب برخی کشورهای شرکت کننده در جام جهانی 2018 شامل روسیه، مغرب، مکزیک و صربستان را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:
به گزارش پایگاه 598 به نقل از اسکای نیوز عربی، فدراسیون بین الملی فوتبال، روسیه میزبان مسابقات جام جهانی 2018 را به دلیل آن که تماشاگران این تیم در بازی با اروگوئه، دست نوشته هایی با مضمون نژادپرستانه حمل می کردند، 10 هزار فرانک سوئیس جریمه نقدی کرد.

مغرب نیز به دلیل آن که 6 تن از کادر فنی این تیم پس از پایان بازی با اسپانیا وارد زمین مسابقه شدند، به پرداخت 65 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.

همچنین فدراسیون فوتبال صربستان نیز به دلیل آن که طرفداران آن در ورزشگاه "اسپارتاک" مسکو، در بازی با برزیل یک دست نوشته سیاسی در دست داشتند، به پرداخت 20 هزار فرانک سوئیس محکوم شد.

از سوی دیگر، فدراسیون بین المللی فوتبال، تیم ملی مکزیک را به دلیل مشکلاتی که تماشاگران آن با پرتاب برخی اشیاء به زمین مسابقه در بازی با سوئد ایجاد کردند، به پرداخت 15 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.

فیفا چهارشنبه گذشته (6 تیرماه) نیز دو تن از مقام های فدراسیون فوتبال آلمان را به دلیل برخورد نادرست با نیمکت نشینان سوئد در مرحله گروهی جام جهانی 2018، هر کدام به 5 هزار فرانک سوئیس جریمه نقدی کرد.


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین