کد خبر: 186286929
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » تظاهرات مردم نیویورک در اعتراض به سیاست مهاجرتی ترامپ + تصاویر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ هزاران تن از ساکنان نیویورک با برپایی تظاهرات اعتراض آمیز در خیابان‌ها‌ی این شهر، سیاست‌های دولت ترامپ را در برخورد با خانواده های مهاجران غیرقانونی در مرز با مکزیک نژادپرستانه و تبعیض آمیز خواندند و بویژه به اقدام دولت در جدا کردن کودکان از والدین شان به شدت اعتراض کردند.

ترامپ پس از اجرای سیاست تحمل صفر ضد مهاجران غیرقانونی و جدا کردن کودکان از والدین‌شان با انتقادهای بسیار شدید روبرو شد و به ناچار اجرای این سیاست را متوقف کرد اما بحث بازگرداندن بیش از 2000 کودک و نوزادی که در دو ماه گذشته از خانواده ها جدا افتاده و در مکان های نامشخص در بازداشت به سر می برند همچنان یکی از نگرانی های جدی خانواده ها و گروه های مختلف مردمی است.

معترضان می گویند سرنوشت 2342 کودکی که تنها در فاصله 5 مه تا 9 ژوئن از والدین شان جدا شدند مشخص نیست و شاید هرگز به آغوش خانواده هاشان بازنگردند زیرا هرج و مرج در دستگاه تامین امنیت مرزی و دستگاه قضایی آمریکا موج می زند.

گزارش ها حاکیست در جریان تظاهرات اعتراض آمیز و تحصن معترضان روبروی ساختمان مجلس سنا در واشنگتن چندین تن از معترضان بازداشت شدند.

.................
پایان پیام/ ۲۱۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین