کد خبر: 186304790
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بخشودگی جرائم بیمه ای از سوی سازمان تامین اجتماعی کمک موثری به کارفرمایان است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس انجمن کانون کارفرمایی استان قزوین:

رئیس انجمن کانون کارفرمایی استان قزوین گفت: اتخاذ تصمیم سازمان تامین اجتماعی مبنی بر بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب، اقدامی پسندیده و بجاست و تداوم آن می تواند کمک موثری به کارفرمایان کند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مجید آهنگریان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اطلاع رسانی در سطح ملی باید وسیع تر صورت پذیرد و از این طریق می توان اثربخشی این تصمیم را افزایش داد.     
وی افزود: فعالان اقتصادی با مشکلات بسیاری رو به رو هستند و به دلیل محدودیت ها و فشارهای ناشی از کمبود نقدینگی است که پرداختی هایشان به سازمان تامین اجتماعی به تعویق می افتد.
وی ادامه داد: چنانچه فشار بیشتری به کارفرمایان وارد شود، تعطیلی کارگاه های تولیدی و بیکاری کارگران و آسیب جدی به آنان را به دنبال دارد.
آهنگریان با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب، تقویت یک رفتار مثبت است، گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی در عین اینکه کارفرمایان کارگاه‌های بدهکار را یاری می‌دهد، شایسته است که مزایایی نیز برای کارفرمایانی که حق‌بیمه کارگاهشان را به موقع و به میزان واقعی پرداخت می‌کنند، درنظر بگیرد تا از این طریق سایر کارفرمایان نیز ترغیب به خوش‌حسابی شوند.
وی افزود: چنانچه قانون بخشودگی جرائم بیمه ای برای سایر کارفرمایان دارای بدهی نیز اجرایی شود، اثربخشی مطلوبی در تولید و رونق اقتصادی کشور دارد.
رئیس انجمن کانون کارفرمایی استان قزوین گفت: امیدواریم در سال های آینده نیز قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب اجرا شود و تسهیلات مناسب تری برای استفاده بیشتر بنگاه های اقتصادی فراهم شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین