کد خبر: 186313230
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » استقرار میز خدمت در شعب برای تسهیل امور مخاطبین
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی تاکید کرد:

جلسه هم اندیشی یکسان سازی امور و وحدت رویه با حضور مدیر کل، معاون امور بیمه و روسای ادارات اداره کل استان و روسا و مسئولین واحدهای اجرایی شعب تابعه برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، جعفر سمساری، مدیرکل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در این جلسه هم اندیشی با تأکید بر ضرورت مدیریت منابع و مصارف سازمان به جهت پایداری صندوق و ایفای به هنگام تعهدات در قبال ذینفعان، شفافیت در اجرای قوانین و مقررات و سرلوحه قرار دادن پاسخگوئی را لازمه تکریم مخاطبین دانست و اذعان داشت: جلب رضایت عمومی مراجعین و شرکای اجتماعی سازمان از مهمترین شاخصه های ارزیابی عملکرد کارکنان و شعب تابعه است.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اجرای استقرار میز خدمت در شعب تأمین اجتماعی به عنوان یک تکلیف دولتی و سازمانی است که بایستی در شعب اجرا و بین همکاران نهادینه شود، بهره گیری از کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در جهت اجرای این طرح به منظور تسهیل امور مخاطبین را ضروری خواند و اذعان داشت: شعب تأمین اجتماعی این استان با اجرای طرح ساختار نوین خدمات در شعب تابعه، در ارائه خدمات در قالب میز خدمت در کشور پیشرو بوده و انتظار می رود با آسیب شناسی و رفع چالشهای اجرایی از جانب همکاران اداره کل و شعب تابعه، این طرح با سرعت هر چه بیشتر در واحدهای اجرایی به صورت دقیق پیاده سازی و گسترش یابد.
جعفر سمساری، با بیان اینکه روشهای سنتی ارائه خدمات، در حال حاضر پاسخگوی نیازهای مخاطبین نیست، استفاده از خدمات غیرحضوری و توسل به فناوری های نوین در جهت بهبود و ارتقای فرآیندهای خدمت رسانی را لازم پویایی سازمان است.
وی خاطر نشان کرد: رفتار حرفه ای باید به گونه ای در رفتار سازمانی همکاران تبلور یابد که شیرینی خدمات سازمان را به ذینفعان گواراتر ساخته و اعتماد و رضایت عمومی آنان به عنوان شرکای اجتماعی سازمان را افزایش دهد.
این نشست با تشکیل سه کارگروه با محوریت بیمه بیکاری، پالایش بیمه شدگان خاص و تعمیم و گسترس پایدار بیمه های اجتماعی بین آحاد مردم برگزار و دبیران کارگروههای تخصصی گزارش کارشناسی کارگروه متبوعه را ارائه کردند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین