کد خبر: 186313234
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان فضای مناسبی را برای رشد تولید فراهم می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استاندار کهگیلویه و بویراحمد :

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد : بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب فصای مناسبی را برای کارفرمایان به منظور افزایش تولید فراهم می کند .

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی محمد احمدی در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد ، بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را اقدامی ارزشمند از سوی سازمان تامین اجتماعی در سال حمایت از کالای ایرانی بیان کرد و افزود : این اقدام در شرایط رکود و نوسان های حاکم بر اقتصاد و فضای کسب و کار ، به کارفرمایان کمک می کند و از نگرانی آنان بابت انباشت بدهی های بیمه ای می کاهد .
  وی تعامل سازمان تامین اجتماعی با دستگاه های اجرایی و کارفرمایان بخش های خصوصی و دولتی را به نفع این سازمان و کارفرمایان دانست و خواستار افزایش این تعاملات و همکاری ها شد .
در این دیدار ، عباس نورمحمدی مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از خدمات و فعالیت های این سازمان ارایه کرد و اظهار داشت : ماهانه بیش از 270 میلیارد ریال بابت تعهدات کوتاه و بلند مدت و خدمات درمانی برای بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی این استان هزینه می شود .

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین